היכל התרבות 17 שוליים
היכל התרבות 17 שוליים
שבת, ג' אייר, ה'תשע"ז - 29.4.2017
 
 
 
עיריית מודיעין 2017
פורום עיתונט
 

העומסים שיבואו עם התחנה המרכזית / שאלה לביבס

נועה, תושבת העיר שלחה בפורום עיתונט שאלה לראש העיר: האם הביאו בחשבון את עומסי התנועה לקראת פתיחת התחנה המרכזית החדשה. ראש העיר : שוקלים להוסיף נתיב בדרך החשמונאים והפתיחה תהיה מדורגת

הכל יהיה בסדר. ראש העיר חיים ביבס
שאלה לש.י.ל

 

מודיעין עיר שמתפתחת בקצב מטורף ולעיתים מתעוררות שאלות כגון זו שנועה תושבת מודיעין שלחה לחיים ביבס בפורום המומחים של עיתונט.

"כב’ ראש העיר שלום לך. קראנו שהתחנה המרכזית ליד הקניון אמורה להיפתח. כבר היום יש פקקים לא מעטים סביב הכיכר. האם מי שתכנן את התחנה ומיקם אותה היכן שמיקם, הביא בחשבון את העומסים שתנועת האוטובוסים תגרום. ובעצם האם לא היה רצויי למקמה מעט רחוק מהמרכז. תודה"

 

תשובת ראש העיר חיים ביבס

שלום נועה,

מסוף התחבורה העירוני יחל לפעול במהלך חודש מאי הקרוב באופן הדרגתי, כאשר כיום אנחנו נמצאים בשלבי תכנון לעדכון כל הרמזורים שבכיכר התחבורה, והתאמתם לנפח התנועה הקיים והצפוי באזור. במקביל, אנו בוחנים אפשרות להוסיף נתיב נסיעה נוסף לפנייה ימינה מכיכר התחבורה לשדרות החשמונאים, לכיוון לטרון. חשוב לציין כי יחד עם פתיחת מסוף התחבורה מתוכננת גם הפעלה של מודל תחבורה ציבורית חדש, שישנה את דפוסי הפעילות הקיימים היום, דבר שגם עתיד לשפר את איכות השירות של התחבורה הציבורית בעיר.

 
 
שאלה לראש העיר
 
אינדקס חוצות לעסקים
חפש    פרסם