היכל התרבות 17 שוליים
היכל התרבות 17 שוליים
יום שני, כ"ח ניסן, ה'תשע"ז - 24.4.2017
 
 
 
עיריית מודיעין 2017
פורום עיתונט
 

35 דירקטוריות חדשות בעיר

35 נשים מהעיר הוכשרו בקורס דירקטוריות שהסתיים שבוע שעבר

 | 27/02/2017
דירקטוריות (צילום: עיריית מודיעין)
שאלה לש.י.ל

 

בחודשים האחרונים נערך בעיר קורס דירקטוריות מסובסד, במהלכו הוכשרו 35 נשים מהעיר. הקורס פעל במסגרת שיתוף פעולה בין המרכז הרב תחומי של העירייה, בניהולה של ד"ר אורנה מגר, לארגון "ויצו" מודיעין. את הקורס, שהועבר על ידי מיטב המרצים מאוניברסיטת בר אילן, יזמה חברת המועצה ומחזיקת התיק לקידום מעמד האישה ושוויון מגדרי, מירב פלג, שאף השתתפה בו בעצמה.

 בקורס, שכלל 60 שעות לימוד אקדמיות, הוכשרו הנשים לתפקידי ניהול. תכנית הלימודים כללה נושאים משפטיים כמו דיני חברות, ועדת ביקורת, ניהול ישיבות ואתיקה ואחריות, נושאים פיננסים כמו דוחות כספיים, קריאת מאזנים, תמחיר, מימון ושוק ההון ונושאים בניהול ומנהיגות כמו סוגיות מעשיות בעבודת הדירקטורית, העצמה נשית ופוליטיקה ארגונית.

סיום הקורס החגיגי נערך ביום ראשון שעבר, ובו קיבלו הנשים את תעודת סיום הקורס הרשמית.

 חברת המועצה ומחזיקת התיק לקידום מעמד האישה ושוויון מגדרי, מירב פלג: "זכיתי ליזום ולקדם את פתיחת הקורס כאן בעיר, ביחד עם כל שותפותיי לדרך. אני מאמינה שידע הוא כוח, ומהווה בסיס איתן להתקדם הלאה. תודה לכן נשים יקרות שלקחתן חלק בקורס והפכתן חלום למציאות. כולכן מקצועיות, מוכשרות ומובילות כל אחת בתחומה. אין לי ספק שיחד נוכל לפרוץ את תקרת הזכוכית, ובשבילכן – השמים הם הגבול."

 
 
שאלה לראש העיר
 
אינדקס חוצות לעסקים
חפש    פרסם