הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
הצעה
 
 

35 דירקטוריות חדשות בעיר

35 נשים מהעיר הוכשרו בקורס דירקטוריות שהסתיים שבוע שעבר

 | 27/02/2017
facebook share
Twitter
דירקטוריות (צילום: עיריית מודיעין)
דוס צמרת

 

בחודשים האחרונים נערך בעיר קורס דירקטוריות מסובסד, במהלכו הוכשרו 35 נשים מהעיר. הקורס פעל במסגרת שיתוף פעולה בין המרכז הרב תחומי של העירייה, בניהולה של ד"ר אורנה מגר, לארגון "ויצו" מודיעין. את הקורס, שהועבר על ידי מיטב המרצים מאוניברסיטת בר אילן, יזמה חברת המועצה ומחזיקת התיק לקידום מעמד האישה ושוויון מגדרי, מירב פלג, שאף השתתפה בו בעצמה.

 בקורס, שכלל 60 שעות לימוד אקדמיות, הוכשרו הנשים לתפקידי ניהול. תכנית הלימודים כללה נושאים משפטיים כמו דיני חברות, ועדת ביקורת, ניהול ישיבות ואתיקה ואחריות, נושאים פיננסים כמו דוחות כספיים, קריאת מאזנים, תמחיר, מימון ושוק ההון ונושאים בניהול ומנהיגות כמו סוגיות מעשיות בעבודת הדירקטורית, העצמה נשית ופוליטיקה ארגונית.

סיום הקורס החגיגי נערך ביום ראשון שעבר, ובו קיבלו הנשים את תעודת סיום הקורס הרשמית.

 חברת המועצה ומחזיקת התיק לקידום מעמד האישה ושוויון מגדרי, מירב פלג: "זכיתי ליזום ולקדם את פתיחת הקורס כאן בעיר, ביחד עם כל שותפותיי לדרך. אני מאמינה שידע הוא כוח, ומהווה בסיס איתן להתקדם הלאה. תודה לכן נשים יקרות שלקחתן חלק בקורס והפכתן חלום למציאות. כולכן מקצועיות, מוכשרות ומובילות כל אחת בתחומה. אין לי ספק שיחד נוכל לפרוץ את תקרת הזכוכית, ובשבילכן – השמים הם הגבול."

 
 
עיריית מודיעין רגיל