היכל התרבות 17 שוליים
היכל התרבות 17 שוליים
יום שני, כ"ח ניסן, ה'תשע"ז - 24.4.2017
 
 
 
שאלה בפיננסים7
פורום עיתונט
 

הזוג המוזר- הגרסה הנשית / ה-מבקרת

 סיפור המסגרת כולל חמש חברות שנהנות לשיר יחד קריוקי. כאשר אחת מהן רבה עם בעלה, היא מוזמנת לגור עם חברתה הרווקה והמבולגנת, בעוד הנשואה חולת ניקיון וסדר. - ”הזוג המוזר” - היכל התרבות במודיעין החל מ 13.4.2017

הזוג המוזר (צילום: ה-מבקרת)
שאלה לש.י.ל

 

הקור העז לא עצר את המוני האנשים, שהגיעו לצפות בהצגה: ’הזוג המוזר-הגרסה הנשית’, של תיאטרון בית לסין  ב-מוזיאון ארץ-ישראל, תל-אביב. 

אפשר להגדיר את ההצגה כקומדיה משעשעת, כזו  שגרמה לעיתים לפרצי צחוק בקהל- וגם אני צחקתי.  סיפור המסגרת כולל חמש חברות שנהנות לשיר יחד קריוקי. כאשר אחת מהן רבה עם בעלה, היא מוזמנת לגור עם חברתה הרווקה והמבולגנת, בעוד הנשואה חולת ניקיון וסדר.

לסט עלו גם זוג שחקנים, כמחזרים פוטנציאלים, שידעו גם הם להצחיק את הקהל בגמלוניותם.חוץ מהשמות הלועזיים של הגיבורים, השפה הייתה לגמרי עברית מדוברת, התפאורה הייתה פסטורלית, וכך גם מלבושי השחקנים, בורוד, צהוב ותכלת.     

                                            

טלי אורן הג’ינג’ית, כפלורנס,הוכיחה כי היא זכאית לשבחים המורעפים עליה, ואילו מגי אזרזר, כאוליב,שיחקה את עצמה הכי טבעית שיש . המחזה של ניל סיימון זוכה לעדנה מחודשת, כל פעם עם קאסט שחקנים אחר-הפעם הנשים שולטותותותות! .                                                                                                          

הסוגיה העיקרית בהצגה היא :איך חיים עם אדם נוסף באותו הבית מבלי להשתגע? זוהי סוגיה קיומית, שכל מי שנשוי חווה אותה ביומיום.                    

האיש שאיתי דירג את החוויה ככיפית, ואני זרמתי איתו ...

ההצגה תעלה על בימת היכל התרבות במודיעין החל מ 13.4.2017

 
 
שאלה לראש העיר
 
אינדקס חוצות לעסקים
חפש    פרסם