הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
הצעה
 
 

תוכנית הרדיו ”בייביסיטר” דור של איציק הליצן

שלום ילדים בשבת האחרונה בתוכנית הרדיו שלי ”בייביסיטר” ברדיו ללא הפסקה הקדשתי את רוב התוכנית לזכרה של עפרה חזה שלפני כשבוע ב 19 לנובמבר ציינו את יום הולד

ספר החלומות שלי עטיפה (צילום: איציק הליצן)
גילה עיני

 

דברים מהלב :  שלום ילדים בשבת האחרונה בתוכנית הרדיו שלי "בייביסיטר" ברדיו ללא הפסקה הקדשתי את רוב התוכנית לזכרה של עפרה חזה שלפני כשבוע ב 19 לנובמבר ציינו את יום הולדתה . עפרה חזה שהייתה זמרת ענקית עם קול מיוחד ומדהים לוותה את רוב שנות ילדותי, ואני בטוח שגם ההורים שלכם, גדלו על השירים והקול המיוחד הזה. בשבילי כל שנה, בתאריך הזה, אני זוכר את מי שהערצתי ודקלמתי את כל שיריה .16 שנים חלפו מאז שנת 2000 מיום פטירתה ממחלה.

והחוסר קיים .אבל לפחות היא השאירה למי שהעריץ אותה כל כך את הקול והשירים שלה אני ממליץ לכם ללמוד דרך האינטרנט על עפרה חזה ולראות ולשמוע ביוטיוב את השירים שלה. וכך גם אתם תוכלו להכיר את אחת הזמרות המיוחדות שהיו לנו שייצגה את ישראל בכל העולם והביאה כבוד גדול למדינה שלנו. השבוע הזה הוא שבוע קר  וכבר מרגישים את החורף שממש כבר כאן בבתים מדליקים את התנור ומחממים את הבית בחוץ קר  והבגדים הקצרים נשארים בארון ומחליפים אותם הבגדים הארוכים הסוודר והמעיל .ועדיין אני מקבל פניות מהורים רבים שקוראים את המדור שלי ומבקשים ממני להסביר לכם הילדים כמה חשוב להתלבש חם בתקופה הזו של השנה.

כי אני מבין שיש הרבה מאוד ילדים שמתווכחים עם ההורים שלהם על הלבוש ורוצים ללבוש בגדים קצרים שלא מתאימים לתקופה הזו. אז אני פונה אליכם הילדים לשמוע בקול ההורים שלכם כי הם רוצים בטובתכם שלא תהיו חולים . ובקלות אפשר להתקרר והאף סתום ויש נזלת והחום עולה וזה לא נעים ולא כיף בכלל להיות חולים. גם השפעת מסתובבת ובתי החולים מלאים בילדים חולים .

אז כל מה שההורים שלכם רוצים שתרגישו טוב ותקומו בבוקר לגן ולבית הספר וההורים יוכלו ללכת לעבודה .ותאמינו לי ששגרה כזו זה דבר מצוין לכולם . הימים האלה הם ימים נפלאים לצלחת מרק חמה עם ירקות ודברים בריאים אחרים שמחזקים את המערכת החיסונית שלנו. אז חורף חם ונעים לכולם מאיציק הליצן

פינת המכתבים:    

שאלה: לאיציק הליצן שלום קוראים לי לינוי ואני בת 11 אבא שלי קנה לי מתנה ליום ההולדת אופניים חשמליים ואני מאוד שמחה . הרבה מהחברים שלי באים עם האופניים שלהם לבית הספר וגם אני רוצה .אבא שלי לא מסכים לי לנסוע עם האופניים האלה לבית הספר כי הוא פוחד שיגנבו לי אותם . אני לא מבינה את זה יותר נוח, ויותר כיף. אני לא מבינה את זה יש שומר בבית הספר .יש לך אולי רעיון איך לשכנע את ההורים שלי. תענה לי בדחיפות.

תשובה: ללינוי החמודה אני בהחלט מבין את הרצון שלך והנוחות בלנסוע באופניים החשמליים לבית הספר ,אבל מצד שני תביני את אבא שלך שקנה את האופניים האלה בהרבה כסף ,ולא רוצה שהם יגנבו לך ויש מקרים רבים של גנבות אופניים כאלה . למרות שיש שומר בבית הספר שתפקידו לשמור עליכם מפני מחבלים וטרור .ולא לשמור על האופניים החשמליים שלכם .קבלי את זה באהבה ואל תכעסי על ההורים שלך את צריכה להעריך ולהודות להם כל הזמן .

פינת המעשה הטוב :

השבוע אספר לכם על יותם ובן כהן מרמת גן שראו שלש עגלות של סופר זרוקות ברחוב .הם אספו אותם והחזירו אותם לסופר השכונתי. הם סיפרו את זה להורים שלהם שהציעו לכתוב לי ולשלוח בפקס את הסיפור הזה שעוד ילדים יעשו מעשה טוב כזה כי העגלות האלה מאוד יקרות וחשובות לבעלי הסופרים .ולנו כלקוחות שיהיה לנו במה לעשות קניות. כל הכבוד ליותם ובן.

 

הבדיחה השבועית :

איך קוראים לאימא לשלושה ילדים? אמ.פי.3

 

ההמלצה השבועית :

השבוע אמליץ לכם על ספר ילדים חדש "ספר החלומות שלי" מאת:  שרית אליהו בהוצאת עם עובד, אנחנו נרדמים ונכנסים אל עולם החלום. לפעמים, כשאני קם, הדבר שאני הכי רוצה בעולם ולפעמים, אני שומר את החלום שלי לעצמי. ספר החלומות שלי מזמין אתכם לכתוב את החלומות ולצייר אותם. זהו לב לִבּו של ספר החלומות. כדי להכיר את עולם החלומות על היבטיו הרבים תמצאו כאן מידע על חלומות בתרבויות שונות, החל בעולם העתיק וכלה בימינו אנו. יש בו רעיונות, מחשבות ושאלות, ואלה עשויים להעמיק אצלכם, ילדים ומבוגרים כאחד, את כוחם של החלומות. ספר החלומות שלי הוא יצירה ייחודית, שמזמינה ילדים ומבוגרים לחוויה של שיתוף, משחק, דמיון ויצירה. מומלץ בחום..

 
 
עיריית מודיעין רגיל
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "תוכנית הרדיו ”בייביסיטר” דור של איציק הליצן"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

עיריית מודיעין רגיל
הנתיב המהיר עמוד