הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
גילה עיני
 
 

התרומה של וילות בצפון למערכת היחסים שלכם

כולנו מכירים את הרומנטיקה ש”מוכרים” לנו הסרטים ההוליוודיים, אך מי ידע שמדובר בחלום שנמצא ממש בהישג יד? הנופים הקסומים של צפון הארץ נותנים את הרקע המושלם לכך

התרומה למערכת יחסים (צילום: תמונה פרטית)
גילה עיני

 

כמה ספרים, מדריכים ושירים נכתבו על מערכות יחסים. אנשים שואלים את עצמם מדי יום, מה גורם לכך ששני אנשים שמתחילים את דרכם המשותפת באהבה ותשוקה אינסופית מוצאים את עצמם פשוט שונאים זה את זו – כיצד ניתן למנוע את זה? אחת הדרכים היא כמובן לא להיכנע לשגרה. אך כיצד אפשר להשיג מטרה זו עם יוקר המחייה, מלחמת ההשירדות היומיומית, וכאשר יש ילדים – אז עד כמה בכלל אפשר למצוא זמן לעצמנו? למרבה המזל, שוק הנופש המגוון שקיים היום בישראל מאפשר לברוח מהמציאות היומיומית לפרקי זמן קצרים, ולתרום לחיזוק כל מערכת יחסים, גם זאת שנמצאת בתחילת הדרך, גם זו שנמצאת בפתחה של תקופה חדשה (שתיפתח לאחר הצעת הנישואין).

וילות בצפון– רומנטיקה אינסופית

כולנו מכירים את הרומנטיקה ש"מוכרים" לנו הסרטים ההוליוודיים, אך מי ידע שמדובר בחלום שנמצא ממש בהישג יד? הנופים הקסומים של צפון הארץ נותנים את הרקע המושלם לכך, הרים מוריקים והים שנמצא במרחק קרוב יחסית. חשוב לזכור שהמושג צפון הארץ מתייחס להיקף נרחב של מושבים החל מחיפה ועד לקריית שמונה, כולל את רמת הגולן. ניתן למצוא את המקום המתאים על פי מה שיש סביבו ולארגן את הבילוי הזוגי הבלתי נשכח ביותר, כזה שיאפשר להתקרב זה לזו, לדבר וללבן נושאים שלא הצלחתם להתמודד איתם בבית, ואפילו לקחת את היחסים שלב אחד קדימה.

כיצד אפשר לארגן נופש זוגי בצפון?

זוגות צעירים רבים לא בדיוק "שוחים" בכסף, ולא לכולם יש את האפשרות לנוח בצימרים היוקרתיים ביותר, אך באמצעות ההיצע הרב של מקומות שהייה שונים, תמיד אפשר למצוא אופציה המתאימה לתקציב העומד ברשותכם. בין השאר, האפשרות להזמין מקומות במסגרת המבצעים של הדקה ה-90 זוהי הדרך הטובה ביותר למצוא פתרונות יחסית זולים ויחסית זמינים, בזכות העובדה שבעלי הוילות מעוניינים שתמיד יהיו להם נופשים, גם אם במחיר נמוך יותר ממה שהם התרגלו – כל עוד הם מכסים את ההוצאות הקבועות של הנכס, ומקבלים קצת רווח – כל הצדדים יוצאים מורווחים. לפיכך, תמיד אפשר להחליט מראש שאתם לוקחים פסק זמן מהכול ונוסעים לנוח ביחד, ואז למצוא את הוילה המושלמת במסגרת הדילים של דקה 90.

מה עושים בווילה?

אנשים רבים דואגים שללא "ארגון" מלא של הטיול, או תסריט קבוע בדומה לטיולים בחו"ל – הם לא ידעו מה לעשות עם עצמם. אך כאשר מדובר בוילה בצפון, אפשר ליהנות באותה המידה עם תכנון, או בלי. וילות שונות מציעות אטרקציות ישירות במקום, דוגמת בריכות, חדרי כושר, מערכות מולטימדיה שונות, שולחנות סנוקרים, ועוד. מנוחה בוילה בצפון בהחלט יכולה להיות שוות ערך לכל בילוי ערך גם כאשר מדובר בפתרון זול יותר מבחינת סכומים. בסופו של דבר – כל מה שצריך זה אהבה וסביבה אינטימית על מנת שתוכלו לחזק אותה ביחד!