הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
הצעה
 
 

עושים עסקים עם תאילנד

ביום ב השבוע אירח נשיא לשכת המסחר ירושלים דרור אטרי את קונסול הכבוד של תאילנד EranStrod שזו אינה הפעם הראשונה של ערן בבית לשכת המסחר

אטרי וקונסול הכבוד של תאילנד (צילום: לשכת המסחר)

 

ביום ב’ השבוע אירח נשיא לשכת המסחר ירושלים דרור אטרי את קונסול הכבוד של תאילנד EranStrod שזו אינה הפעם הראשונה של ערן בבית לשכת המסחר.

נשיא לשכת המסחר דרור אטרי : " המפגש עם קונסול הכבוד של תאילנד ידידי ערן סטרוד היה מעשיר והפך למתווה של פעילות משותפת לקידום הסחר וההזדמנויות העסקיות ברמה הארצית והבינלאומית, ואני מברך על כך."

קונסול הכבוד של תאילנד EranStrod : " תודה לנשיא לשכת המסחר דרור אטרי על האירוח והפגישה, הצלחנו לעשות צעד נוסף בהעמקת הקשר בין שגרירות תאילנד לבין לשכת המסחר, בנינו תכנית מעשית לקידום פלטפורמה משותפת שתפתח דלת למגזר העסקי בישראל בתאילנד."

לשכת המסחר שמחה לעדכן אתכם כי בפגישת נשיא לשכת המסחר דרור אטרי עם קונסול הכבוד של תאילנד EranStrod הגיעו הצדדים להבנות לקחת את הקשר היפה שנרקם בין שגרירות תאילנד בישראל וערן עם לשכת המסחר צעד אחד קדימה.

אז מה על הפרק??  :

א. בתקופה הקרובה יקודם מפגש נוסף עם שגרירת תאילנד בישראל, פנפרפהוונגקוביט .

ב .קידום כנס סייבר וחדשנות שבו המשתתפים יוכלו לקבל כלים מעשיים לקידום יוזמויות ועסקים בתאילנד. באי הכנס ישתתפו במפגש שולחן עגול עם בעלי עסקים ובכירים מתאילנד לפיתוח שיתופי פעולה ושווקים בינלאומיים.

ג . בעלי חברות בתחום הסייבר וחדשנות בתחום אבטחת מידע יוכלו למצוא כתובת מקשרת ומסייעת לקידום שירותיהם בתאילנד.

רוצים לקחת חלק בכנס ובמפגשים עם בכירים במגזר העסקי הבינלאומי?

לקבלת חדשות, עדכונים שוטפים ומידע אטרקטיבי עבור העסק שלך, הצטרפו לעמוד שלנו ועשו לנו לייק ושלחו הודעה בפרטי וצוות הלשכה ישמח לעמוד מולכם בקשרhttps://www.facebook.com/jerccom/

בתמונות : קונסול הכבוד של תאילנד ערן סטרוד ונשיא לשכת המסחר ירושלים דרור אטרי בבית לשכת המסחר, תמונה נוספת -שגרירת תאילנד בישראל פנפרפהוונגקוביט, קונסול הכבוד של תאילנד ערן סטרוד ונשיא לשכת המסחר ירושלים דרור אטרי באירוע משותף בשגרירות הפיליפינים בישראל