הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
הצעה
 
 

תחרות ארצית לריקודים סלוניים ולטיניים

מאות רקדנים ורקדניות מכל רחבי הארץ השתתפו בסוף השבוע האחרון בתחרות הארצית לריקודים סלוניים ולטיניים ”פסטיבל מודיעין 2018” שאירחה מודיעין מכבים רעות באולם השבטים.

 | 20/02/2018
facebook share
Twitter
פסטיבל מודיעין 2018 (צילום: עיריית מודיעין)

 

מאות רקדנים ורקדניות מכל רחבי הארץ השתתפו בסוף השבוע האחרון בתחרות הארצית לריקודים סלוניים ולטיניים "פסטיבל מודיעין 2018" שאירחה מודיעין מכבים רעות באולם השבטים.

התחרות, שהתקיימה זו השנה השישית בעיר, אורגנה על ידי בית הספר לריקודים סלוניים ולטיניים "דאנס קונטיננטל" הפועל בעמותת סחלבים בהנהלתם של  אירה ואבי צור. בתחרות התארחו כ-500 רקדנים מכל רחבי הארץ, החל מרקדנים בגיל 3 ועד לרקדנים בוגרים בגילאי 70+, בהם גם הרקדנים דניס בלוצרקובסקי ואורון דהן שהשתתפו בתוכנית "רוקדים עם כוכבים". האולם שהיה מעוצב בצורה מרהיבה עם סידורי פרחים ותאורה צבעונית, קיבל פנים של אולם נשפים מרשים.

בתחרות שהתפרסה על פני יום שלם, הציגו המשתתפים את יכולות הריקוד שלהם בפני הצופים שמילאו את האולם וכן בפני חבר השופטים של ההתאחדות הישראלית לריקודים סלונים AIDA, שדירגו את הביצועים של הרקדנים. בזה אחר זה עלו הזוגות והסולנים על הפרקט, כשהם לבושים בחליפות ושמלות ערב ורקדו לצלילי המוסיקה הלטינית הסוחפת או האירופאית הקלאסית.

את מודיעין מכבים רעות יצגו בתחרות 50 רקדנים מבית הספר לריקודים סלוניים "דאנס קונטיננטל" בהנהלתם של אבי ואירה צור. רבים מהם הצליחו לגרוף במהלך התחרות מדליות זהב ושבחים רבים על היכולות שהפגינו.

את הזהב קטפו הצמדים אלון פורט וליאה גרונר בגילאי 10-11, שגיא שרעבי ויהלי רון בגילאי 8-9 וכמו כן בגילאי 8-9 שנה ראשונה רייך תבור ופורטנוב טלי ,גיא שרפי וטל בן-דוד בגילאי 12-13, מנוחין תומר ושלי גולין בגילאי 5-7. אברהם ינאי וטליה טיב מקום ראשון בגילאי 10-11 שנה ראשונה, גולדברג דניאלה מקום ראשון בגילאי 8-11 בנות סולו שנה ראשונה וזהר עדי מקום ראשון מגילאי 12-15 בנות סולו.

בנוסף, כללה השנה התחרות קטגוריה מיוחדת PRO-AM, בה המורים לריקוד התחרה מול תלמיד או תלמידה. גם בקטגוריה זו נציגי דאנס קונטיננטל קטפו את המקום ראשון ותום אבקוב ואלונה פצ’ני הניפו את הגביע הענק של הקטגוריה המיוחדת.

 
 
עיריית מודיעין רגיל
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "תחרות ארצית לריקודים סלוניים ולטיניים"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

עיריית מודיעין רגיל
הנתיב המהיר עמוד