הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
גילה עיני
 
 

מפגש לוהט בצימר הנייד

צילה לא יכלה להתעלם מהשינוי בהתנהגות של יגאל, כל הרמזים הובילו למסקנה שיגאל מנהל רומן, החקירה הובילה לחשיפת האמת, אך גם לממצאים מפתיעים ולא שגרתיים.

מפגש לוהט בצימר הנייד (צילום: גולן החוקר)
עיריית מודיעין יוני 18

 

בזמן נסיעה, כשאני רואה פיאט דוקאטו, גדולה ואטומה, אני מחייך לעצמי ומנסה לנחש מה יש בתוכה. פגשתי את צילה בבית אחותה, בבית אחותה, צילה הרגישה בטוחה לספר לי על כך שהיא חושדת שיגאל בעלה בוגד בה.

צילה תיארה מצבים שאכן העלו חשד שיגאל מנהל קשר רומנטי. צילה תיארה את השינוי בהתנהגותו של יגאל, הוא נהיה כעוס וחסר סבלנות, הוא מתרחק ממנה ולא עוזב את הטלפון שלו אפילו לשנייה, "גם כשהוא במקלחת הטלפון איתו", אמרה בחיוך מריר. לאחרונה, הוא גם מחליף סיסמאות בטלפון כל שני וחמישי.

צילה סיפרה שיגאל עובד כנהג חלוקה של חלקי חילוף לרכב. יגאל יוצא בבוקר ברכב טרנזיט, פיאט דוקאטו גדול, מגיע לקבל סחורה במחסן ומשם מפזר את הסחורה במוסכים ברחבי הארץ. צילה הדגישה שאין ליגאל שעות קבועות, שלפעמים הוא חוזר גם בשעות שמונה ובתשע בערב. צילה ציינה שלפני כמה חודשים יגאל החל לעבוד גם בימי שישי, אך לא באופן קבוע.

 סיכמתי עם צילה ועם אחותה שנבצע מעקב סמוי אחר יגאל במשך כמה ימים. כשאחד מימי המעקב יהיה ביום שישי בבוקר. אחותה של צילה ביקשה ממני להסדיר מולה את כל ענייני התשלום ואמרה שהיא זו שתישא בעלויות החקירה. צילה החלה לבכות. לא היה לה קל לקבל את עזרתה הכספית של אחותה.

צוות הבלשים נצמד ליגאל במשך שלושה ימים מלאים. בימים שני, שלישי ורביעי יגאל עסק בענייני עבודתו מהבוקר ועד שהגיע לביתו בשעות הערב. הוחלט שנעשה הפסקה ליום אחד ונחזור למעקב בשישי.

 ביום שישי יגאל יצא מהבית והגיע למחסן החברה שבה הוא עובד. כעבור חצי שעה הוא יצא ממתחם המחסן, נסע למוסך בעיר סמוכה ומשם המשיך בנסיעה והגיע למרכז מסחרי בעיר מגוריו שבאזור המרכז.

 כעבור שעה קלה נראתה בחורה צעירה מגיעה ונכנסת לרכבו של יגאל. השניים נסעו מהמקום וכעבור 20 דקות הגיעו לשביל עפר בגב בניין תעשייתי ישן ונטוש. נקודה מבודדת, ריקה וללא נפש חיה באזור. הבלשים המתינו וצפו על הרכב מרחוק.

 עברו דקות ארוכות ויגאל והבחורה לא נראו יוצאים מהרכב. הבלשים יצאו מרכבם והתקרבו ברגל ובשקט לשביל העפר. יגאל והבחורה לא נראו במושבים הקדמיים.

כעבור זמן קצר, ולמרות גודלו של הרכב, הבחינו החוקרים ברכב כשהוא זז, נע ונד... עולה ויורד... בשלב זה נותר רק לתאר מה נעשה בחלקו האחורי של הרכב.

כעבור שעה וחצי הרכב החל בנסיעה מהמקום. אחד החוקרים התמקם בנקודה נסתרת וצילם את רכבו של יגאל נוסע בשביל, כשיגאל והבחורה נראים יושבים בתוכו. יגאל הוריד את הבחורה באותו מרכז מסחרי שבו פגש אותה. היא נראתה נכנסת לרכב שחנה בחנייה ויגאל התחיל גם הוא בנסיעה.

 כעבור כמה עשרות מטרים יגאל עצר את הרכב, יצא ממנו ופתח את הדלתות האחוריות. להפתעת העוקבים, הוא נראה מוציא אוויר ממזרן זוגי מתנפח שהיה ברכב. המזרן היה עטוף בסדין זוגי פרחוני ועליו אפילו שתי כריות. ממש חדר שינה ברכב המסחרי. זו הייתה תמונה מצחיקה ומוזרה... ממש צימר נייד. ממצאי החקירה הועברו לצילה שבסיוע אחותה החלה מיד בתהליכי פרידה מיגאל.

 הסיפור מבוסס על מקרה אמיתי. שמות הדמויות, כמו גם פרטים נוספים, שונו בכדי למנוע את חשיפת המעורבים. גולן פנחס, חוקר פרטי , הוא בעל המשרד "ים חקירות". שאלות לגולן החוקר בנושא חקירות, כנסו לדף >>> כניסה לשאלות

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "מפגש לוהט בצימר הנייד"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

הנתיב המהיר עמוד