הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
גילה עיני
 
 

מדוע פארק ענאבה לא נגיש / פורום עיתונט

א. נועם פונה במסגרת פורום עיתונט לראש העיר בבקשה לדאוג לנגישות עם ציוד משפחתי, עגלות ילדים ומבוגרים וכו.. בפארק ענאבה ואפילו יש לו רעיונות...   להמשך השאלה ותשובת ראש העיר כנסו...

ביבס3 (צילום: באדיבות ויקיפדיה)
גילה עיני

 

מדוע פארק ענאבה לא נגיש

נעם | 12/04/2017

שלום רב לפארק ענבה המדהים מגבלה אחת, נגישות עם ציוד משפחתי, עגלות ילדים ומבוגרים. נראה לי כי קיים לבעיה פתרון לא יקר וישים. להרחיב במעט את הכביש היורד לפארק מקפה קפית, למטה סביב עמודי הגשר של הכיכר ליצור לולאה עם רציף ”פרוק וסע”. כלומר רכב ירד לפארק לא יחנה אלא, יפרוק נוסעים וציוד משפחתי ויעלה חזרה למצוא לעצמו חניה. לצורך אכיפה של ”אי חניה” פרט לפריקה יש להתקין מצלמת אכיפה שתנפיק דוחות לעבריינים.

 

שלום נעם,

נושא הנגשת פארק ענבה עומד לנגד עינינו בכל עת כאשר יש לזכור את המגבלות והאילוצים הטופוגרפיים הקיימים בפארק. כידוע, לבעלי תו נכה ולמשפחות הנזקקות לסיוע בהתניידות יש אפשרות להתקשר לטלפון המופיע בשער הפארק ויאפשרו להם לגשת לפארק בין אם באמצעות כלי הרכב שלהם ובין אם על ידי הנגשה באמצעות רכב תפעולי הפועל בפארק בשעות פעילות הפארק ומיועד גם לסייע לבעלי מוגבלויות להגיע לפארק.

בנוסף בימים אלה אנו נמצאים לקראת ביצוע מעלית שתאפשר גישה נוחה יותר לפארק על מנת להתגבר על המבנה הטופוגרפי הקיים במקום ולאפשר גישה נוחה יותר לפארק, לבאים מכיוון תחנת הרכבת והבריכה העירונית. כמו כן סללנו שביל מונגש בשיפוע של פחות מ 8% מכיוון צומת החשמונאים/עמק דותן (ליד חניון הרכבת החדש), כמו כן סימנו חניות לנכים בכל מגרשי החנייה סביב הפארק ובאמפי עצמו משוריינים מושבים לאנשים עם צרכים מיוחדים כך שיוכלו ליהנות גם הם מההופעות המאורגנות בפארק.

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "מדוע פארק ענאבה לא נגיש / פורום עיתונט"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

היכל התרבות
הנתיב המהיר עמוד