הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
הצעה
 
 

תחרות הריקוד הגדולה בעולם חוזרת למודיעין

בשנה שעברה נחתה בפעם הראשונה בישראל, כאן במודיעין מכבים רעות, תחרות הריקודים הגדולה בעולם - World Of Dance.  בחודש הבא היא חוזרת להיכל התרבות בעיר וצפויים להשתתף בה מאות רקדנים מכל רחבי הארץ, בהם גם רקדנים מקומיים רבים.

 | 14/05/2017
facebook share
Twitter
תחרות הריקוד הגדולה בעולם
גילה עיני

 

 בשנה שעברה נחתה בפעם הראשונה בישראל, כאן במודיעין מכבים רעות, תחרות הריקודים הגדולה בעולם - World Of Dance.  בחודש הבא היא חוזרת להיכל התרבות בעיר וצפויים להשתתף בה מאות רקדנים מכל רחבי הארץ, בהם גם רקדנים מקומיים רבים.

 האירוע הגדול, יערך ביום חמישי 01.06.17 לאורך כל היום, כאשר בשעות הבוקר והצהריים יערכו סדנאות של השופטים הבינלאומיים Rudnik Igor ו -Sasha Sherman שזכה בשנה שעברה במקום השני ב-World of dance העולמי. בסדנאות אלו ישתתפו כ-600 רקדנים מרחבי הארץ. האירוע יגיע לשיאו עם תחרות הקבוצות אשר תתקיים בשעה 19:30 בהיכל התרבות, בה צפויים להשתתף כ-15 קבוצות ו-60 יחידים ובסה"כ יותר מ-350 רקדנים שיתחרו, בקטגוריות השונות, על הזכות לייצג את ישראל בגמר הבינלאומי, שיתקיים בלוס אנג’לס ועל פרס כספי בגובה 40,000 ש"ח למימון הטיסה לשם.

 לצד השופטים הבינלאומיים, יצטרפו לצוות השיפוט גם הבימאים הישראליים אסף שלמה ומיכאל יוסף. בנוסף, במהלך הערב תיערך במקביל לתחרות, בין הקטעים, תצוגת אופנה ריקודית, שלהבדיל מתצוגת אופנה רגילה, יראו הצופים את הבגדים והאביזרים על הרקדנים תוך כדי ריקוד.

 World Of Dance או בשמו המקוצר WOD הוא מותג הרקדנים הבינלאומי החזק ביותר כיום, עם קרוב ל-50 זכיינים במדינות שונות ברחבי העולם, מעל למיליון וחצי עוקבים בעמודי הפייסבוק, יותר מ-2 מיליון נרשמים בערוצי היו טיוב ומעל לרבע מיליארד צפיות בסרטוני הערוץ. הגמר הבינלאומי של התחרות, אליו מייחלים המתמודדים להגיע, מתקיים מידי שנה בלוס אנג’לס עם קרוב ל-25,000 רקדנים.

 את האירוע מארגן חן מזרחי, המנכ"ל של WOD ישראל והבעלים של הסטודיו לריקוד C-US, בשיתוף אגף הספורט בעמותת סחלבים. השבוע מזמינים השניים את תשובי העיר לבוא ולצפות בביצועי הרקדנים, באחת מתחרויות הריקוד הגדולות בישראל.

 חן מזרחי: "התחרות הבינלאומית נוחתת בישראל זו השנה השנייה וזו התרגשות גדולה עבורי להביא אותה לכאן, לעיר שלי, למודיעין מכבים רעות. רקדנים ורקדניות רבים כבר נרשמו לאירוע ואני שמח על שיתוף הפעולה עם עמותת סחלבים שהרימו את הכפפה ותומכים בתחרות ובתחום המחול בכלל. על הבמה יעלו טובי הרקדנים בארץ ולתושבי העיר מחכה מופע מרהיב המשלב קצב, אופנה וצבע."

 
 
עיריית מודיעין רגיל
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "תחרות הריקוד הגדולה בעולם חוזרת למודיעין"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

עיריית מודיעין רגיל
הנתיב המהיר עמוד