הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
 • M-עבור לתוכן העמוד
 • H-עמוד הבית
 • F-פורום
 • B-אודות
 • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
הצעה
 
 

איך להלבין שיניים?

כולם יודעים שחיוך הוא קו ישר שמיישר את הכל, אבל לא כולם יודעים שניתן להשיג את החיוך המושלם בקלות. תתפלאו, אבל אין צורך לקבוע תור אצל רופא השיניים ואין צורך לחכות שעות בחדר ההמתנה. כיום כל אחד יכול לזכות בחיוך מושלם בקלות ומהירות ולבצע אותה בבית בזמנו החופשי.

איך להלבין שיניים (צילום: לינקשייק)

 

כולם יודעים שחיוך הוא קו ישר שמיישר את הכל, אבל לא כולם יודעים שניתן להשיג את החיוך המושלם בקלות. תתפלאו, אבל אין צורך לקבוע תור אצל רופא השיניים ואין צורך לחכות שעות בחדר ההמתנה. כיום כל אחד יכול לזכות בחיוך מושלם בקלות ומהירות ולבצע אותה בבית בזמנו החופשי.

אבל לפני הכל כדאי שתדעו מה גורם לשנוי צבע השיניים. למעשה, שנוי צבע השיניים נובע מגורמים פנימיים וחיצוניים שונים, למשל : גורמים חיצוניים הם צבעי מאכל במזון, שתיית משקאות שפוגעים באמייל השן (קפה, תה, יין, סודה), עישון, סתימות מאמלגם ועוד. בין הגורמים הפנימיים לשנוי צבע השן ניתן לכלול תרופות שנצרכו בהריון ע"י האם, שלבי התפתחות שונים של השיניים בילדות, שימוש מוזגם בפלואור או פגיעה כלשהי בשן.

שיניים לבנות – שיניים יפות

אז איך להלבין שיניים באופן טבעי? עד כה, הלבנת שיניים ביתית התבצעה באמצעות סד עם ג’ל מלבין שהורכב על השיניים. הלקוחות התבקשו להרכיב את הסד למשך 1-6 שעות ביום לתקופה של 7-14 יום, ולעיתים אף לישון איתו.  אבל לא עוד : כיום ניתן ליהנות משיניים לבנות הודות למוצר  Clever Whiteשמאפשר הלבנת שיניים תוך 5 ימים.

המוצר מכיל את חומר ההלבנה אוראה פראוקסיד (urea peroxide) שנחשב לבטוח במיוחד. חומר זה נמצא בשימוש רופאי השיניים כבר עשרות שנים כך שיש לו תוצאות מוצלחות. למעשה, גם הלבנת שיניים שמבוצעת ע"י רופא שיניים עושה שימוש בחומר זה, אך תדרשו להגיע מספר פעמים למרפאת השיניים כדי להשיג את אותה התוצאה שתשיגו בבית.

החדשנות במוצר החדש היא פשטותו ומהירות פעילותו : המוצר מורכב מ-10 תבניות שמותאמות לשיניים עם אותו ג’ל מלבין מקצועי, אך דורש 30 דקות כל יום למשך רק  5 ימים. כבל הבהרת שיניים אחרת, גם כאן תיתכן רגישות בשיניים שתחלוף מעצמה תוך כמה שעות. למניעת רגישות זו מומלץ לבקש מרופא השיניים ביצוע סתימות בחורים מסיבה אחת : הרגישות היא תוצאה של כניסת חומר ההלבנה לפנים השן.

כמו כן, מומלץ לנקוט באמצעי זהירות שונים, למשל להמעיט במשקאות שגורמים לפגיעה באמייל השן. ככל הבהרה, גם הבהרה זו יכולה להחזיק מעמד עד 3 שנים ומומלץ להקפיד על מספר כללים. כללים אלו מתאימים תמיד, אך בזמן הלבנת שיניים מומלץ להקפיד עליהם ביתר שאת:

 1. לא לעשן
 2. לא לשתות משקאות מתוקים או כהים וכן משקאות אלכוהוליים שונים ומיצים
 3. לדחות את הקפה הראשון של הבוקר לצהריים במידה וההלבנה בוצעה בלילה.
 4. להקפיד על צחצוח שיניים מרובה, כלומר לאחר כל ארוחה או נשנוש.
 5. אל תשתמשו במקביל בתרופות סבתא להלבנת שיניים, למשל סודה לשתייה. אמנם היא מסייעת להלבנת שיניים אך היא שוחקת את המשטח החיצוני שלהם.
 6. השתמשו במשחות שיניים מלבינות כדי לשמור על הלבנת השיניים לאורך זמן.