הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
דוס צמרת
 
 

נמשכות העבודות לשדרוג פארק ענבה

בשבוע שעבר הסתיימו העבודות להתקנת היסודות לסככות ההצללה שיהיו בפארק ענבה המשודרג, וכבר בימים הקרובים, עם סיום עבודות תשתית, תחל התקנת המתקנים החדשים.

 | 05/03/2017
facebook share
Twitter
הדמייה של גן ההרפתקאות החדש בפארק ענבה
דוס צמרת

 

בשבוע שעבר הסתיימו העבודות להתקנת היסודות לסככות ההצללה שיהיו בפארק ענבה המשודרג, וכבר בימים הקרובים, עם סיום עבודות תשתית, תחל התקנת המתקנים החדשים.

כזכור, בשבועיים האחרונים פורק מתקן העץ הגדול, שהיה קיים בפארק עוד מימי הקמתו, ובעוד כשלושה חודשים עתיד להיפתח גן ההרפתקאות החדש לשימוש התושבים.

בשבועות הקרובים תעבוד במתחם הפארק חברת "אלו את ניצן", שתתקין את מתקני המשחק הרבים, שיקיפו את הרחבה העגולה, הרחבה בה יורכבו כ-20 סילוני מים, שיפעלו במהלך ימי הקיץ ויהוו פתרון רטוב וצונן לימי השרב.

בפארק יוצבו מתקני משחק שונים, כאשר המתקן המרכזי יהיה מתקן משחקים משולב בגודל שלא קיים כמוהו בעיר. מתקן זה, שיהיה בנוי מפירמידות, כבלים וגשרים סגורים, יהיה מתקן טיפוס והליכה מכבלים בגובה, במסלול היקפי, המשולב עם מגלשות. במקום יוצבו גם מתקן גדול נוסף, בצורת ספינת הרפתקאות, שני מתקני אומגה, מתקני נדנדות, בהם גם נדנדה לאם ולילד, ועוד.

עיריית מודיעין מכבים רעות ומינהלת אופק, האחראית על תפעול פארק ענבה, הדגישו כי נוסף על סככות ההצללה, שיספקו למבלים בילוי נעים יותר, כל מתחם גן ההרפתקאות ירובד במשטחי דשא סינתטי. עוד נמסר כי על המבלים בפארק ענבה בשבועות הקרובים אסורה הכניסה לאזור גן ההרפתקאות ויש להמתין בסבלנות עד לתום ביצוע העבודות.

 
 
פורום1זול
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "נמשכות העבודות לשדרוג פארק ענבה"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

  1. נגישות לפארק ענבה
    | 15/03/2017
    בעיריה שלנו מדברים וגם פועלים למען נגישות מקומות, אתרים ומוסדות בעיר. על זה צריך לברך. אבל הנגישות לפארק ענבה, הגדול והחשוב ביותר בעיר לוקה בחסר. הפארק בנוי בתחתית של בקעה ולכן ההליכה כדי לרדת ממקומות החנייה והעליה חזרה, מקשים של אנשים מבוגרים כמוני אני בן שמונים פלוס ובודאי קשים לנכים בכל גיל.בנתניה היתה בעיית נגישות לחוף הים ממרום המצוק ולכן הותקנה מעלית גדולה כדי להנגיש את החוף לכולם. עירית מודיעין מכבים רעות, שבונה במיליוני שקלים מער, מכללה, גשר נופי, איצטדיון, תשתיות עדירות, מרכז עם חוף רחצה מלאכותי ועוד פרוייקטים גדולים, נכון תעשה אם תתקין רכבל או מעלית גדולה כדי להנגיש את פארק ענבה לכל האוכלוסיה.מרדכי בנאריתז 065222358
עיריית מודיעין רגיל
הנתיב המהיר עמוד