הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
הצעה
 
 

קבלני העירייה מנקים או מלכלכים?

מכלי איסוף נייר וקרטונים רבים שהוצאו לרחוב על ידי הקבלן עומדים שם מזה יומיים ללא פינוי. דובר העירייה: ”מקרה חמור ביותר. אגף שפ”ע ייזמן את הגורמים הרלוונטיים למקרה זה לבירור לרבות בחינות נקיטת סנקציות”

המצב ברחוב כסלו (צילום: יואל תמנליס)
גילה עיני

 

השבוע, ביום ראשון בבוקר הגיע לרחוב כסלו בשכונת הכרמים נציג מטעם הקבלן המטפל באיסוף ומחזור נייר וקרטונים, הוציא חלק מהפחים הכחולים מביתני הבתים אל המדרכות לקראת פינוי, אולם רכב האיסוף לא הגיע.

הודעה שהועברה אתמול בערב (יום א’) למוקד העירוני לא הועילה. נכון לכתיבת שורות אלה (יום שני בערב) נותר המצב על כנו והפחים הגדושים ממשיכים לכער את האזור ולהוות מפגע תברואתי.

פנינו בנושא אל דובר העירייה ושאלנו:

  1. כיצד קורה שנציג מטעם הקבלן מוציא את הפחים החוצה אולם האיסוף אינו מתקיים?
  2. האם העירייה מפקחת באופן שוטף על קבלן האשפה והמחזור? אם כן כיצד קורה שהעירייה לא מודעת לתקלות כאלה?
  3. מדוע המוקד העירוני לא טיפל לאלתר במפגע מיד עם קבלת ההודעה או לפחות למחרת קבלתה?
  4. האם העירייה מתכוונת לפתור את הבעיה או שהפחים יישארו במצבם הנוכחי עד למועד איסוף הבא בשכונת הכרמים, קרי – יום ראשון הבא?

מדוברות עיריית מודיעין מכבים רעות נמסר בתגובה כי: "ביום ראשון, במהלך עבודות פינוי מכלי הנייר ארעה תקלה במשאית הפינוי שהשביתה את העבודות עד לסיום יום העבודה ועל כן לא נעשה פינוי באותו יום. יחד עם זאת, העובדה כי למחרת לא בוצע טיפול ופינוי המכלים שנותרו ברחוב הינו חמור ביותר. אגף שפ"ע של העירייה ייזמן את הגורמים הרלוונטיים למקרה זה לבירור לרבות בחינות נקיטת סנקציות."