הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
הצעה
 
 

בן סעדון: בבוא העת אשקול להתמודד על כיסא ראש העיר

קיבצנו למענכם  מקבצי שאלות שתושבים שאלו את סגן ראש העיר אילן בן סעדון ואיתם את תשובותיו, כולל השאלה הגדולה, מתי אם בכלל יתמודד סגן ראש העיר על כיסא היו”ר:  יש לכם עוד שאלות... כנסו לפורום.

האם בן סעדון מתאמן על ההגה? (צילום: תמונה פרטית)

 

קיבצנו למענכם  מקבצי שאלות שנשאלו את סגן ראש העיר אילן בן סעדון ואיתם את תשובותיו, כולל השאלה הגדולה, מתי אם בכלל יתמודד סגן ראש העיר על כיסא היו"ר:  יש לכם עוד שאלות... כנסו לפורום.

 -------

- תתמודד או לא תתמודד עיל כיסא ראש העיר

אילן שלום רב אני אחד מהתומכים שלך ואני רוצה לדעת, האם אתה מתכוון להתמודד על תפקיד ראש העיר ואם כן אז מתי. תודה
 

תשובת אילן בן סעדון 

שלום יוגב,  אני לא מתעסק בפוליטיקה אישית. קידומה של העיר מודיעין היא המטרה שלי האישית והמקצועית. בבוא העת אשקול זאת בהתאם לנסיבות. אמשיך לפעול בכל מקום שיש לי בו תרומה לתושבי העיר

 --------

- מה אתה עושה למען העמותות

שלום לך אילן ברצוני לדעת האם ומה אתה עושה למען חיזוק העמותות הפועלות בעיר והאם יש כוונה להקים סוג של חמ”ל משותף דבר שמאוד יעזור.

 

תשובת אילן בן סעדון

שלום חן, העיר מודיעין התברכה בעמותות כ- 70 במספר העוזרים לנו רבות להעניק לתושבי העיר את הסיוע הנדרש. יש ועדה של מתנדבים שבראשה עומד חבר המועצה בוריס פרלמן. אני שמח לציין שכל פנייה של עמותה כזו או אחרת זוכה לשיתוף פעולה מצידנו. אם ידוע לך אחרת אשמח להתערב ולעזור.

 
 --------

- מה לעשות עם נהג חצוף

"ביום א האחרון עליתי לאוטובוס מירושלים. כשהגענו למודיעין צלצלתי אבל הנהג עצר רק אחרי 100 מ”ר. כשהערתי לו, הוא צעק, מה אתה מקטרת סך הכל כמה מטרים. מאוד נפגעתי . מה עלי לעשות"?

 

תשובת אילן בן סעדון

שלום לינור, אני מזמין אותך להעביר אלי את כל פרטי הנהג. אוודא כי יתקיים בירור בנושא. כנציג התושבים מוטלת עלינו החובה לפעול שנזכה לקבל את השירות לו אנו זכאים. חשוב לציין שהיו מקרים שהביאו לסיום העסקת הנהגים בחברה. מנגד חשוב לשמור על כבוד הדדי.

 
-------
 

- רוצים קו לאשדוד

"שלום לך. אני משרך בחיל הים באשדוד ואני פוגש בדרך הרבה שגם עובדים בנמל. מדוע אין רו ממודיעין לאשדוד שהיא עיר עם רבע מיליון תושבים"

 

תשובת אילן בן סעדון

שלום דני,  מודה לך על פנייתך. בימים אלו ממש אנו מנהלים מו"מ אל מול משרד התחבורה בדרישה להוספת קווים שונים. חלק מהפעולות שאנו מקיימים על מנת לבחון את צרכי הציבור הוא לבצע סקר מקיף בקרב תושבי העיר. רק לאחר קבלת תוצאות הסקר נוכל לבחון את דרישתנו אל מול משרד התחבורה.

 - חונים על מדרכות והאחרים שיקפצו

"שלום לך אדוני הסגן. בבקרים שאני יוצא לריצה, המדרכות ליד הבית שלי סמוך לגן ילדים ולא רק על מדרכות. הורים מחנים ונכנסים וצריך לחכות שיצאו. אי אפשר לדאוג שהורים אלו יקבלו קנס".

 

תשובת אילן בן סעדון

שלום יערה,  מודה לך על פנייתך. כאחד שייזם את האכיפה בכל הנוגע לחניית רכבים על מדרכות, רואה חשיבות בפנייתך. אני עושה כמיטב יכולתי על מנת להחזיר את המרחב הבטוח של הולכי הרגל ולנקות את המדרכות מחניית רכבים. אשמח לשיתוף פעולה מצידך לפנות למוקד העירוני על כל מפגע שהנך נחשפת. על הפיקוח העירוני להגיע למקום ולתת דוח. לצערי בניגוד לעמדתי, בבקרים עם הבאת הילדים למוסדות החינוך ישנה הנחייה להימנע מאכיפה...

אני מעריך שעם הפעלת השיטור העירוני נזכה לאכיפה טובה יותר שתעזור לנו להוריד את הרכבים מהמדרכות ולהחזירם לכביש.

 --------

 

יש לכם משאלו לסגן ראש העיר? כנסו...

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "בן סעדון: בבוא העת אשקול להתמודד על כיסא ראש העיר"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

הנתיב המהיר עמוד