הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
גילה עיני
 
 

כ-1,000 משתתפים בעפיפוניאדה השנתית

כאלף תושבי העיר, גדולים וקטנים, ניצלו בבוקר יום שבת האחרון את ההפוגה במזג האוויר החורפי, בכדי להשתתף בעפיפוניאדה השנתית.

 | 05/02/2017
facebook share
Twitter
עפיפוניאדה 2017 (צילום: עיריית מודיעין)
עיריית מודיעין יוני 18

 

כאלף תושבי העיר, גדולים וקטנים, ניצלו בבוקר יום שבת האחרון את ההפוגה במזג האוויר החורפי, בכדי להשתתף בעפיפוניאדה השנתית.

האירוע המסורתי של פארק חטיבת יפתח התקיים זו השנה ה-11, וגם השנה משך אליו משפחות רבות, שמילאו את הפארק בשמיכות ופיקניקים. גם בשנה זו הרוח לא אכזבה, ואפשרה לילדים הרבים, ולמבוגרים, להעיף את העפיפונים הצבעוניים גבוה באוויר.

בין המבלים, הקטנים והגדולים, שרצו אחרי העפיפונים, היו גם חברי המועצה אלעד שמעונוביץ, המחזיק בתיק התרבות, ו-ורד גל בחרי מחזיקת תיק איכות הסביבה, ומנהל אגף תרבות ואירועים, אלון שמידט. בפארק יכלו המשתתפים ליהנות גם מג’ימבורי לילדים הקטנים וממשחקי רצפה מגוונים. חלק מהמשפחות בחרו לנצל את מזג האוויר עד תום, ולאחר העפת העפיפונים קיימו טיול בגבעת התיתורה הסמוכה לפארק.

חבר המועצה ומחזיק תיק התרבות, אלעד שמעונוביץ: "לראות מאות ילדים מבלים ונהנים בעפיפוניאדה היה כיף במיוחד, עם מזג אוויר מצוין שהיה תפאורה נהדרת. האירוע הפך להפנינג משפחתי ובילוי נהדר בשבת בבוקר, אליו הגיעו גם לא מעט אורחים מחוץ לעיר."

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "כ-1,000 משתתפים בעפיפוניאדה השנתית"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

הנתיב המהיר עמוד
הנתיב המהיר עמוד