הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
הצעה
 
 

בילוי רומנטי בשפת הכנרת

בר, חיילת צעירה, הרגישה שבן זוגה - בר, שהשתחרר לפני חודשיים, מסתיר ממנה דבר מה. בסופ”ש עם ”חבריו” מהתיכון באוהלים על שפת הכנרת, נחשפה האמת

רומן (צילום: תקשורת)

 

הפגישה עם בר התקיימה לאחר ששוחחנו פעמיים בטלפון. בשיחות הטלפון היא נשמעה צעירה מאד, לשאלתי היא השיבה שהיא חיילת, בת 19. הלקוחה הכי צעירה שאני זוכר. בר שיתפה אותי וסיפרה לי שקרוב משפחתה הוא חוקר פרטי. לדבריה היא שומעת ממנו הרבה סיפורי חקירות ולכן היא הגיעה למסקנה, שהיא זקוקה לסיוע של חוקר פרטי.

מסיבות מובנות היא העדיפה לא לפנות לקרוב משפחתה, אין לה אף שותף סוד והיא פועלת לבדה ועל דעת עצמה. בר החלה לספר לי על גל, בן זוגה בשנה האחרונה. את גל היא הכירה במהלך השרות הצבאי, כאשר הם שירתו באותו בסיס. גל השתחרר לפני כחודשיים, והיא חושדת כי הוא מנהל קשר עם בחורה אחרת. לדברי בר, יש כמה אינדיקציות שמעלות את החשד הזה והם חזקות למדי.

בר המשיכה וסיפרה, שבסופ״ש הקרוב גל אמור לצאת לטיול אוהלים בכנרת עם שני חברים מהתיכון, חברים שבר לא מכירה, בר משוכנעת שגל משקר לה. לאחר שגל זרק לבר את שם אחד החברים שיוצאים עימו, חיפשנו אותו בפייסבוק ומצאנו את החבר, בן גילו של בר ושניהם למדו באותו תיכון שכונתי. סוכם עם בר שצוות בלשים ייצמד לגל מיום שישי בבוקר עד שנחשוף את מיקומו בסופ״ש. ביום שישי בבוקר, בדיוק כפי שגל סיפר לבר, חברו הגיע ואסף את אותו מביתו. החבר זוהה מיד, רעמת התלתלים הגדולה שלראשו הסגירה את זהותו. גל וחברו החלו בנסיעה, הגיעו ליישוב באזור חדרה ובפתח אחד הבתים פגשו שתי בחורות צעירות שנכנסו לרכב והארבעה החלו בנסיעה צפונה.

החבורה הגיעה לאחד החופים המוכרים על שפת הכנרת. הם הקימו שני אוהלים. חברו של גל ואחת הבנות, נסעו וחזרו כעבור שעה עם שקיות מצרכים. גל והבחורה השנייה נראו צוחקים, בהמשך נכנסו למי הכנרת. לקראת ערב, החבורה החלה להכין בשר על האש, ובסיום נשכבו הארבעה על מחצלת, וסביבם פחיות בירה ובקבוק וודקה. לקראת עשר בלילה גל והבחורה נכנסו שוב למי הכנרת והפעם נראו קרובים יותר, מתחבקים ומתנשקים. חברו של גל והבחורה השנייה, פרשו ונכנסו לאחד האוהלים.

כעבור כ- 3/4 שעה, גל והבחורה יצאו מהמים, נראו אוחזים יד ביד ונכנסו ישר לאוהל הנוסף. כל הבילוי של הערב, צולם ותמונות נשלחו לבר לפי בקשתה. לבר זה הספיק, "אתם יכולים לעזוב אותם ולחזור למרכז", היא אמרה, אני לא צריכה יותר מזה. רציתי הוכחה ועכשיו יש לי. כשהוא יחזור אמצא דרך יצירתית לשלוח אותו לעזאזל..

הסיפור מבוסס על מקרה אמיתי. שמות הדמויות, כמו גם פרטים נוספים, שונו בכדי למנוע את חשיפת המעורבים. גולן פנחס, חוקר פרטי , הוא בעל המשרד "ים חקירות". שאלות לגולן החוקר בנושא חקירות, כנסו לדף >>> כניסה לשאלות

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "בילוי רומנטי בשפת הכנרת"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

היכל התרבות
הנתיב המהיר עמוד