הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
הצעה
 
 

ארצי, ריטה, שלומי, אייל ואתניקס בפארק ענבה

עונת ההופעות ”ענבה LIVE” תצא לדרך בחודש יולי הקרוב במופעים עם  האמנים הגדולים בתרבות הישראלית משלמה ארצי, ריטה, שלומי שבת ועד למופע המשותף של אייל גולן ולהקת אתניקס.

שלמה ארצי פתח את עונת ההופעות ענבה LIVE (צילום: חורחה נובומינסקי)

 

עונת ההופעות "ענבה LIVE" תצא לדרך בחודש יולי הקרוב במופעים עם  האמנים הגדולים בתרבות הישראלית משלמה ארצי, ריטה, שלומי שבת ועד למופע המשותף של אייל גולן ולהקת אתניקס.

כזכור, עונת מופעי הקיץ של "ענבה LIVE" החלה בשנה שעברה עם המופעים של שלמה ארצי ועומר אדם ומשה פרץ, שזכו להצלחה רבה ועם מכירת כל הכרטיסים. את עונת המופעים יפיקו, כמו בשנה שעברה אגף תרבות ואירועים של העירייה בשיתוף עם מינהלת אופק, האחראית על פארק ענבה, ועם היכל התרבות, האמון על מכירת הכרטיסים למופעים.

בעירייה ציינו השבוע כי המופעים באמפי-פארק ענבה מיועדים לכ-6,000 צופים, כאשר ישנם שלושה מתחמי ישיבה שונים: רחבת הבמה, שתכלול כ-200 מושבים מסומנים, מתחם יציע הכיסאות, שיכלול כ-750 מושבים מסומנים, ומתחם רחבת הדשא, שסובב את האמפי-פארק ומיועד לכ-5,000 צופים.

מחירי הכרטיסים למופע של שלמה ארצי ,שלומי שבת שיארח את עברי לידר ויובל דיין ולמופע המשותף של אייל גולן ואתניקס יהיו בדומה למכירים אשתקד: וינועו החל  מ-190 שקלים כאשר מחיר זה עבור כרטיס ברחבת הדשא 255 שקלים זו העלות לכרטיס ביציע הכיסאות  ו-299 שקלים זו העלות לכרטיס ברחבת הבמה.

מחירי הכרטיסים למופעים של ריטה ינועו החל מ-115 שקלים לכרטיס לא מסומן ברחבת הדשא, 175 שקלים זו עלות כרטיס ליציע הכיסאות ו-220 שקלים זו עלות הכרטיס ברחבת הבמה.

בעירייה הזכירו כי למרות שמדובר בהפקה עירונית, מתכונת קיום המופעים הגדולים היא לפי תכנית כלכלית מסודרת, שמטרתה בין היתר מכירת כרטיסים במחיר אטרקטיבי, ביחס להופעות דומות בארץ. זאת בשונה מהופעות ה"חינם" שפתוחות לקהל הרחב במסגרת "שרים 70 " ואלה אשר יתקיימו במהלך הקיץ כמו בכל שנה ויכללו מופעים, סרטים בפארק, אירועים שכונתיים ועוד הפתעות, כמיטב המסורת.

המופע הראשון שייפתח את עונת המופעים ביום חמישי, 5.7.18 יהיה הזמר שלמה ארצי שההופעות שלו הפכו לשם דבר וחובה לכל חובב מוזיקה. שלמה ארצי נחשב לאמן המצליח והאהוב ביותר בישראל ובקיץ הקודם ארצי הוכיח זאת כאן במודיעין מכבים רעות לנגד פארק מלא. כמו בכל קיץ גם השנה ארצי ירענן ויחדש את ההופעה, את השירים ואת העיבודים, וגם בקיץ הזה צפויה הופעה עם הפתעות ועיבודים חדשים וסוחפים. המופע השני שיתקיים בענבה הוא ההופעה של הדיווה הגדולה של הזמר הישראלי, ריטה במופע החדש והמוצלח שלה " ניסים שקופים" שבו היא משלבת שירים חדשים וישנים מהרפרטואר העשיר שלה .ריטה תופיע בענבה בתאריך 12.7.18, ובו תארח את   הזמר עידן עמדי. המופע השלישי שיתקיים יהיה בתאריך 26.7.18 ובו יופיע בעיר הזמר המוערך והמנטור המצליח שלומי שבת.,שלומי יארח במופע זה את עברי לידר מנטור בפני עצמו ואת התגלית של שלומי, יובל דיין . ההופעה הרביעית שתסגור את סדרת המופעים תהיה הופעת האיחוד הגדול של אייל גולן ואתניקס – כל המדינה שרה - 18 שנה לאחר שנפרדו ו-20 שנה מיציאת האלבום הראשון "בלעדיך" מגיע המופע שיחזיר את הקסם לפארק.,

ראש העיר, חיים ביבס: "מי שהיה בפארק ענבה בהופעות של שלמה ארצי ועומר אדם ומשה פרץ זכה ליהנות בהופעות הגדולות שהיו במודיעין מכבים רעות, וזה היה בזכות האמנים המצוינים ובזכות התושבים הנהדרים שיצרו את האווירה המחשמלת באירוע. הבאת הופעות סוגרות לעיר בתשלום היא חלק נוסף בהתפתחותה התרבותית של העיר. הבאנו אומנים מהשורה הראשונה של עולם המוזיקה הישראלי כדי לתת לתושבים אפשרות ליהנות מההופעות קרוב לבית, ולהפוך את העיר למוקד תרבותי ברמה הארצית. בעוד מספר חודשים, עם פתיחת מרכז העיר החדש הכולל מקומות בילוי, חנויות ומרכז ההופעות הסגור העירוני, יחד עם מיתוגו של פארק ענבה כמתחם הופעות בקיץ, תהפוך העיר לאזור תוסס ותרבותי הנותן מענה לתושבי העיר ולאורחים מהאזור כולו."

מחזיק תיק התרבות, החבר המועצה, אלעד שמעונוביץ: " הצבנו לעצמנו יעד לפני כשלוש שנים, להפוך את פארק ענבה לקיסריה. להביא לעיר אמנים מהשורה הראשונה בישראל, ולשים את העיר על המפה מבחינה תרבותית. אנחנו נותנים אפשרות לתושבי העיר להינות מהופעות קרוב לבית במחיר אטרקטיבי, ושמחים מאוד לארח אורחים מחוץ לעיר שיבואו לקחת חלק בהופעות המצוינות שיתקיימו כאן."

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "ארצי, ריטה, שלומי, אייל ואתניקס בפארק ענבה"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

היכל התרבות
הנתיב המהיר עמוד