הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
הצעה
 
 

חומצה היאלורונית – מדוע עדיף להשתמש בחומרים מהגוף?

מן הידוע הוא, כשהגוף שלנו עובר תהליך של השתלה של חומר חיצוני, יש סיכוי לא קטן שהוא ידחה אותו, תופעה שעלולה להוביל לסיכונים בריאותיים שונים, החל מזיהומים, מחלות ודברים אחרים. לא מעט אנשים שעברו השתלות במהלך השנים, מצאו את עצמם מתמודדים עם בעיות שכאלה.

חומצה היאלורונית (צילום: נמרוד סן)

 

מן הידוע הוא, כשהגוף שלנו עובר תהליך של השתלה של חומר חיצוני, יש סיכוי לא קטן שהוא ידחה אותו, תופעה שעלולה להוביל לסיכונים בריאותיים שונים, החל מזיהומים, מחלות ודברים אחרים. לא מעט אנשים שעברו השתלות במהלך השנים, מצאו את עצמם מתמודדים עם בעיות שכאלה.

לעומת זאת, אם אנחנו עוברים תהליך השתלה מתוך הגוף שלנו, כלומר כשלוקחים חומר שנמצא בגוף ומעבירים אותו אל חלק אחר בגוף, אז באופן טבעי הוא מתקבל, שכן הוא חלק אורגני ממנו אשר בסך הכל עבר מקום. לא מדובר על חומר זר. לכן נהוג להשתמש לא פעם בעצמות או בחלקי עור שונים לצורך השתלות מסוימות.

לכן, בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר אנשים משתמשים בחומצה היאלורונית לצורך טיפול בקמטים ולא בחומרים אחרים, חיצוניים, כפי שהיה נהוג עד כה. חומצה היאלורונית היא שומן שנמצא בתוך הגוף שלנו והוא יכול להביא לידי החלקה של הקמטים בפנים. יש יותר סיכוי, באופן טבעי, שהגוף יקבל אותו ולא ידחה, לעומת חומרים אחרים, חיצוניים, גם אם הם באים מהטבע, אשר במשך שנים רבות היה נהוג להשתמש בהם לצורך החלקת קמטים, אך במקרים רבים אנשים נאלצו להתמודד עם מצב בו הגוף דחה את החומר.

חשוב להבהיר, אומנם חומצה היאלורונית היא עדיפה על פני חומרים אחרים, מן הסתם, וזאת בהנחה ואנחנו מבצעים את הטיפול באופן מסודר אצל רופא מומחה בנושא, אך אין זה אומר שכל החומרים שאינם מגיעים מהגוף אינם טובים או שהם בהכרח יידחו על ידי הגוף. אלא שעלינו לקחת בחשבון שיש מצב שזה יקרה.

החומר הטבעי מנצח את הכל

כשאנחנו מגיעים אל רופא לצורך טיפול החלקת קמטים בפנים או בצוואר, סביר להניח שהוא יציע לנו מספר אופציות לטיפול. באופן טבעי, טיפול בהזרקות הוא הדבר הטוב ביותר שיכול להיות, מאחר והוא פשוט וקל, מדובר בטיפול שלא דורש הרבה עבודה, לא דורש הרבה הכנה, כל התהליך הוא מהיר ופשוט באופן יחסי.

עכשיו, כשאנחנו מגיעים אל הרופא ושומעים מה יש לו להציע לנו, חשוב שנבקש ממנו לעבור טיפול טבעי, כך יהיה לנו הרבה יותר קל ופשוט להתמודד איתו ועם ההשלכות שלו. גם הרופא עצמו, סביר להניח, יעדיף להציע לנו לעבור טיפול עם חומר טבעי על מנת שלא ייגרמו לנו בעיות בהמשך.

עם זה שמדובר בטיפול פשוט ובחומר טבעי, חשוב שאנחנו נבקש לקבל מהרופא את כל המידע אודות תופעות לוואי וסכנות צפויות מהטיפול, מה הן ההשלכות האפשרויות, וכיצד הוא יכול להשפיע עלינו לאורך זמן. מאחר ומדובר בטיפול הזרקות, הרי שלא מדובר בדברים מורכבים ומסובכים מדי, ולכן אין גם סיבה שנחשוש. עם זאת חשוב שיהיה בידינו את כל החומר לפני שאנחנו מגיעים להחלטה סופית בעניין.

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "חומצה היאלורונית – מדוע עדיף להשתמש בחומרים מהגוף?"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

הנתיב המהיר עמוד