הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
הצעה
 
 

מקום מפגש בטוח

אמנון ביקש שנבצע תצפיות לעבר בית העסק כשהמטרה הייתה לתפוס גנב, אמנון לא ציפה לממצא המפתיע שגילינו שקורה אצלו בחניית בית העסק.

זוג, אהבה,

 

הגעתי לפגישה עם אמנון המתחם העסק שלו, שכולל מחסן גדול עם ציוד וסחורה יקרה. אמנון סיפר לי שמתחם בית עסק מרושת במצלמות אבטחה, אלא שלפני כמה חודשים מערכת המצלמות ניזוקה והמערכת קרסה. אמנון הציב בשלב זה שומר, אך מכיוון שקיימת תכנית להעתיק את בית העסק למיקום אחר הוא לא מיהר להתקין מערכת מצלמות חדשה.

אמנון הוסיף שבשבועות האחרונים עלה אצלו החשד שקיים מחסור בציוד ובסחורה המאוחסנים במקום, בעיקר בסופי שבוע, ולכן ביקש ממני שנבצע תצפיות רצופות לעבר המתחם.

לדברי אמנון, במידה ואכן נגנבת סחורה כפי שהוא מעריך - ניתן יהיה לראות זאת במהלך התצפיות. 

בסוף השבוע הראשון החל צוות בלשים לתצפת לעבר בית העסק. למרות החשד של אמנון, לא נראו פעולות חשודות במתחם - והאקשן היחיד שנשמע במקום, אלו היו הנחירות המרובות של השומר. בסוף השבוע שלאחר מכן המצב היה זהה, אלא שבמוצאי שבת, בשעה 21:30, הגיע רכב עם לוגו של בית העסק לאזור ונעצר כמה עשרות מטרים מהכניסה למתחם. מיד אחריו הגיע רכב נוסף ונעצר. בחורה צעירה יצאה מהרכב ונכנסה לרכב הראשון.

הרכב המשיך בנסיעה, בכניסה נופף הנהג לשומר המנומנם וזה פתח מיד את המחסום והרכב נכנס למתחם. מרחוק ניתן היה להבחין שהרכב נעצר בפינה חשוכה ומוסתרת מעיני השומר. נהג הרכב והצעירה שאיתו לא יצאו מהרכב במשך כשעתיים, ולאחר מכן עזבו את המקום - כל אחד במכוניתו שלו. פרטי הרכבים וצילום של הבחורה הועברו בבוקר שלמחרת לאמנון, שזיהה מיד את הזוג.

אמנם גניבה או פעילות פלילית אחרת לא התגלתה במהלך המעקב, אך משיחה עם אמנון התברר כי השניים שהם עובדי בית העסק -  הוא גבר נשוי והיא גרושה טרייה, מנהלים מפגשים דיסקרטיים במתחם בית העסק בשעות לילה מאוחרות.  לא לזה ציפה אמנון כששכר את שירותי הבילוש שלנו.

אמנון שוחח עם השומר שאישר שאותו עובד מגיע מדי פעם למתחם בשעות הערב, לעיתים כשהוא לבד, לבצע עבודות שונות במחסן. אמנון התלבט רבות כיצד לפנות לאותו העובד ולבקש ממנו שימצא מקום אחר למפגשים האינטימיים עם המאהבת שלו. הפעילות הסמויה בנוגע לחשד לגניבת סחורה נמשכה עד לתפיסת עובד אחר.

הסיפור מבוסס על מקרה אמיתי. שמות הדמויות, כמו גם פרטים נוספים, שונו בכדי למנוע את חשיפת המעורבים. גולן פנחס, חוקר פרטי , הוא בעל המשרד "ים חקירות". שאלות לגולן החוקר בנושא חקירות, כנסו לדף >>> כניסה לשאלות

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "מקום מפגש בטוח"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

הנתיב המהיר עמוד