הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
גילה עיני
 
 

הסוד של אבא

חיי זוגיות מלאי תסכול, אלימות מילולית וזלזול מתמשך, הובילו את זהבה לבדוק סוף סוף מה מניע את אבי בעלה. הממצא היה מפתיע ולא צפוי. לכולם, חוץ מאשר לזהבה

ים חקירות (צילום: לשכת הדוברות)
גילה עיני

 

גם לאחר שנים רבות של עיסוק בתחום החקירות הפרטיות צפויות לנו הפתעות. קורה שממצאי החקירה מפתיעים ולא צפויים. פגשתי את זהבה בבית של בתה אורית.

זהבה, בסוף שנות ה-60 לחייה, החלה לספר לי על בעלה - אבי.

בתה אורית ישבה לצידה והחזיקה את ידה. אורית סיפרה שהיא ואביה אינם מדברים כבר כמה שנים. "התקשורת איתו לא טובה, הוא אדם קשה ועקשן", היא אמרה.

זהבה היסתה את בתה והמשיכה לספר לי על אורח החיים שלה ושל אבי.

חייה לא היו טובים, חיי הזוגיות שלהם היו מלווים בשנים של תסכול, מריבות, אלימות מילולית וזלזול. "בשביל אבי הייתי סוג של עוזרת, מטפלת, מכבסת, מבשלת... וזהו. שנים שהוא לא נוגע בי", החלה זהבה למרר בבכי. אורית חיבקה אותה ואמרה ששנים היא חושדת שיש לאביה מישהי קבועה שאיתה הוא נפגש ומבלה.

זהבה סיפרה שלאחרונה גם לה נמאס, ושהיא רוצה לדעת את האמת. כשיהיו לי הוכחות, אז אוכל לפעול, היא אמרה. קיבלתי מהשתיים פרטים על סדר יומו של אבי, תמונה שלו וכתובת הקאונטרי שבו הוא מבקר בכל יום.

לפני שנפרדנו, ברגע מסוים שבו זהבה עמדה לצדי ואורית בתה לא הייתה קרובה, היא לחשה לי : ״תהיו ערניים, אל תפספסו כלום, יש לו סודות". הרגשתי שזהבה יודעת הרבה יותר ממה שהיא מספרת.

צוות בלשים נצמד לאבי במשך כמה ימים. שגרת יומו היתה דיי משעממת ושגרתית.

ביום המעקב הרביעי נחשף סודו של אבי. בשעת ערב מוקדמת אבי הגיע למרכז מסחרי בשכונת מגורים בעיר אחרת. בחור צעיר כבן 20 נכנס לרכבו של אבי והשניים נסעו מהמקום. לאחר נסיעה ארוכה השניים עצרו בשולי שביל עפר שבפאתי אזור תעשייה בעיר במרכז הארץ.

הערב ירד והחשיך, המקום היה שומם ושקט. השניים שהו ברכב, לבדם, במשך שעה וחצי. אחד העוקבים הסתכן והצליח להתקרב עד למרחק של מטרים ספורים מהרכב. ניתן היה להבחין בבירור שאבי והבחור שלצדו היו ערומים, לפחות בפלג גופם העליון. מעבר לכך לא ניתן היה לראות, אך זה הספיק כדי להבין מה מעשיהם ומה מטרת המפגש.

סודו של אבי נחשף. הרגשתי שבשביל זהבה החדשות לא היו - כרעם ביום בהיר. נראה שלאורך השנים היא הרגישה וחשדה במשהו... אך עד שלא היו לה הוכחות היא לא הייתה יכולה להעלות את החשד. זהבה ביקשה לקחת זמן, לשקול את צעדיה ולפעול אופן חכם ומחושב. עכשיו אני רגועה כשאני יודעת את האמת, במיוחד כשיש לי הוכחות חזקות.

 

הסיפור מבוסס על מקרה אמיתי. שמות הדמויות, כמו גם פרטים נוספים, שונו בכדי למנוע את חשיפת המעורבים. גולן פנחס, חוקר פרטי, הוא בעל המשרד "ים חקירות".

 

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "הסוד של אבא"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

הנתיב המהיר עמוד