הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
גילה עיני
 
 

ילדים א עוצמה גברו גם על גוש עציון

אחרי שכבר ניצחו את המובילה בטבלה, המאמן שיינגורטן העביר לשחקנים מסר של כבוד כלפי הקבוצה היריבה, הממוקמת כמעט בתחתית הטבלה

ילדים א לאומית (צילום: עוצמה מודיעין)

 

ילדים א’ עוצמה לאומית ’ניצת הדובדבן’ דביר ניצחו את אליצור גוש עציון בתוצאה 39:57. קבוצת ילדים א’ לאומית מורכבת משחקנים בכיתות ח’. השחקנים הם גם תלמידים בפרויקט הכדורסל בתיכון עירוני א’ ולומדים במסגרת הזאת כבר שנה שנייה. דביר שיינגורטן מאמן את הקבוצה גם במסגרת הליגה וגם במסגרת בית הספר. השנה זכתה הקבוצה לקבל את חסותה של "ניצת הדובדבן" סניף מודיעין, בזכות היותה קבוצה מובילה.

מאמן הקבוצה, דביר שיינגורטן התייחס לניצחון חניכיו: "המשחק מול גוש עציון התקיים אחרי שניצחנו את מכבי ראשון לציון. מכבי ראשל"צ מובילה את הטבלה ללא הפסד, והמשחק מולנו היה ההפסד הראשון שלהם בעונה הזאת. המשחק נגדם היה משחק הקרבה של השחקנים שלנו, והסתיים בתוצאה 72:78 לטובתנו. אל המשחק מול אליצור גוש עציון הגענו בידיעה שמדובר בקבוצה חלשה, שממוקמת מקום אחד מעל התחתית. עוד לפני פתיחת המשחק, יחסי הכוחות היו ברורים למדי".

 עוצמה פתחה בחמישייה עם אלעד קורלי, עמית כהן, עידו יהודאי (חמודי), רועי צור וטל עוז. ברבע הראשון גוש עציון הובילו 2:0, אבל הרבע הסתיים בהפרש של 21 נקודות לטובת עוצמה. הרבע השני התנהל בעצלתיים והסתיים בתוצאה 1:13 לעוצמה. ברבע השלישי עוצמה הגדילה את היתרון. כאשר כל השחקנים שותפו וקלעו. הרבע עצמו היה שקול.

 את הרבע האחרון החלה עוצמה עם 45 נקודות. "בעיקר השתדלנו לשמור על ערך ספורטיבי של המשחק. המסר שלנו לשחקנים הוא שמדובר בספורט, ושלא יצא לנו כלום מהשפלת היריב. אנחנו מדגישים את החשיבות של הפגנת כבוד כלפי כל יריב, וכך עשינו גם במשחק הזה", סיכם שיינגורטן.

קלעו לעוצמה:  עידו יהודאי (חמודי) 14 נק’, רועי צור 12, אלעד קורלי 7, שחר ארז 7, שחר אלבז 6, טל עוז 5, רועי סנקר 5 ואיתי חלק 3.

 
 
לשכת המסחר מודיעין
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "ילדים א עוצמה גברו גם על גוש עציון"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

עיריית מודיעין רגיל
הנתיב המהיר עמוד