הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
גילה עיני
 
 

הדמיית שיער לנשים

לשיער המעטר את ראש האישה יש תפקיד חשוב בשמירה והגנה על עור  הקרקפת, ובנוסף, תפקיד לא פחות חשוב בתחומי היופי והאסתטיקה. שיער בריא וחיוני יוסיף רבות למראה הפנים, ישדרג הופעת כל אחת ויתרום רבות לביטחון העצמי שלה.

עיריית מודיעין יוני 18

 

לשיער המעטר את ראש האישה יש תפקיד חשוב בשמירה והגנה על עור  הקרקפת, ובנוסף, תפקיד לא פחות חשוב בתחומי היופי והאסתטיקה. שיער בריא וחיוני יוסיף רבות למראה הפנים, ישדרג הופעת כל אחת ויתרום רבות לביטחון העצמי שלה. לשיער הנשי תכונה נהדרת בכך שניתן לעצבו בקלות ובמהירות וללא עלויות רבות מדי. ניתן לסלסלו, להחליקו, ליצור צמות, להאריכו או לקצצו, לצבוע אותו ועוד. ניתן להוסיף לו אביזרים כמו סיכות ומכבנות, סרטים, קשתות ועוד אביזרים שתורמים לשיפור  המראה. כל עיצוב או שינוי תורם מיידית למראה אחר ורענן. ואכן, נשים רבות מנצלות זאת ומטפלות בשיערן על בסיס קבוע.

שיער דליל

קיימים מקרים רבים בהם השיער הופך לדליל ומדובלל והן נובעות ממחלת טריכוטילומניה, ממחלות אחרות כמו מחלות סרטן שמחייבות טיפולים כימותרפיים הגורמים לנשירת שיער, מכוויות שמותירות צלקות, מטיפולים שאינם מתבצעים בצורה נאותה, מחשיפה מרובה לשמש או למייבשי שיער, מתזונה לקויה ועוד. במקרים רבים, נוצרות קרחות על הקרקפת ואף אישה אינה נהנית לראותן. הבשורה היא שניתן לטפל בתופעות הללו באמצעים שונים ואחד המקובלים בהם היא הדמיית שיער לנשים.  מדובר על תהליך של החדרת פיגמנטים לשכבת העור בקרקפת. הפיגמנטים ממלאים את הקרקפת ויוצרים אשליה טבעית. הפיגמנטים בהם משתמשים הינם טבעיים, בטוחים לשימוש ומאושרים על ידי רשויות הבריאות השונות. הטיפול מתאים לנשים בעלות שיער דליל או קצר.

החדרת פיגמנטים

התהליך מתבצע באמצעות מכשיר מיוחד שמורכבות עליו מחטים מיוחדות. הן מחדירות את הפיגמנטים במהירות רבה לעומק שכבת האפידרמיס. השכבה הזאת הינה יציבה ולכן, הפיגמנטים מצליחים להישמר בה לתקופה ארוכה ועד כ 5 שנים. יש צורך בסדרת טיפולים כדי לקבל את המראה אליו רוצים להגיע. גם אצל גברים וגם אצל נשים יש צורך למלא את הקרקפת בפיגמנטים המתאימים לגוון השיער המקורי. בעוד שאצל גברים תופעת ההתקרחות מטרידה פחות הרי שנשים, מטבע אופיין, תחפשנה כל דרך להיטיב את מראה השיער. הדמיית שיער הינו תהליך שיכול לבוא במקום טיפולי שיקום שיער או הלחמות שיער זעירות או בנוסף אליהם. שילוב בין שיטות שונות יכול להוסיף למראה הסופי.

טיפול בקליניקה מקצועית

תהליך הדמיית שיער אינו כרוך בהכנות מיוחדות. הוא אינו כואב, ולא נוצר דימום במהלכו. ליתר ביטחון, מאלחשים את המקום כדי למנוע כאבים אפשריים והרגשת אי נוחות. כאשר מטפלים בקרחות שיש בהן צלקות משקיעים תשומת לב מיוחדת במקום. אין מבצעים הדמיה על צלקת שלא הגלידה ופשוט מחכים למועד התאים. הדבר נעשה כדי למנוע סיבוכים וכדי ליצור מראה אחיד. יש צורך לבצע את העבודה ביד עדינה וחשוב מאוד להזריק את הפיגמנט למקום הנכון. כמו כן, חשוב להקפיד על מינון וגוון מתאימים.

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "הדמיית שיער לנשים"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

  1. נכון מאד
    | 29/10/2017
    מצויין כי באמת הגיע הזמן לאכוף נגד a hrefhttpswww.ebike.comאופניים חשמליים a זה מסוכן!

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

היכל התרבות
הנתיב המהיר עמוד