הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
דוס צמרת
 
 

אריזות של אהבה להורים השכולים

100 בני נוער מתנדבים מתיכון מכבים רעות ומתנועת הצופים במכבים-רעות ועשרות מתנדבים מהעיר ומחברת בזק השתתפו באריזת 1,200 חבילות שי לשנה  החדשה, שאורגנה על ידי עמותת אור למשפחות עבור הורים שכולים מכל רחבי הארץ

חברי עמותת אור בפעולה (צילום: יחצ)
דוס צמרת

 

100 בני נוער ובהם: תלמידים ותלמידות מתיכון מכבים-רעות ומתנועת הצופים במכבים-רעות ביחד עם עשרות מתנדבים ממודיעין, מכבים ורעות השתתפו בסוף השבוע האחרון במשך שעות רבות במבצע מרגש שנערך זו השנה העשירית ביוזמת עמותת אור למשפחות בראשותה של עירית אורן-גונדרס מרעות: אריזת 1,200 חבילות שי לשנה החדשה המיועדות להורי העמותה ששכלו את ילדיהם במערכות ישראל.

מאות מעובדי חברת בזק, המאמצת את העמותה וסמנכ"ל החברה יקי זנו, תושב רעות, כבר החלו להעניק בהתנדבות אישית את חבילות השי, שנארזו בביתה של אורן-גונדרס, להורים השכולים ברחבי הארץ. עד כה קיבלה אורן-גונדרס מספר תגובות נרגשות של הורים שקיבלו לביתם את חבילות השי: "קיבלנו הבוקר חבילה. אין מילים, רק דמעות. תעבירי לכל העוסקים במלאכה. תודה", "עירית, הרגע קיבלתי ממך משלוח לראש השנה שמחמם את הלב וממתיק את ההרגשה. אין כמוך בעולם, וכל מילה נוספת מיותרת. מאחלת לך לבעלך ולכל משפחתי בריאות איתנה ואושר עד אין קץ".

יו"ר עמותת אור למשפחות, עירית אורן-גונדרס מרעות, אומרת כי במבצע זה מתגלית מדי שנה במלוא תפארתה ישראל היפה והנפלאה. היא אף ביקשה להודות לכל המשתתפים במבצע המרגש: חברת בזק וסמנכ"ל החברה יקי זנו, חברת מנעמים, חלווה אחדות, יינות ביתן כולל יניב מנהל הסחר ונחום הבעלים, יאיר שוורץ מכוורות יד מרדכי, דיפ שיווק, תיכון מכבים-רעות, הצופים במכבים-רעות, משפחת שחר מקיבוץ יד מרדכי - הוריו של אור ז"ל שנפל במלחמת לבנון השנייה שרתמו את יד מרדכי לתרומת הריבות, משפחת שילוני ממודיעין - הוריו של אלמוג ז"ל שנהרג לפני שנתיים בפיגוע טרור בתל אביב שדאגו לתרומה מהסניף של יוחננוף בישפרו סנטר, ודפנה מזרחי - אמו של זיו ז"ל שנהרג לפני שנתיים שרתמה את סניף רמי לוי בשילת לתרומה עבור החבילות.

אורן-גונדרס: "המבצע הזה הוא ציונות לשמה, בעיקר משום שמעבר לאריזת החבילות יש כאן חינוך לערכים ולנתינה מצד בני הנוער, שהיו מוכנים לוותר על יום של חופש וכל אחד מהם נתן מהלב ומהנשמה. זה מרגש מאוד לראות שדרך הנתינה הזאת זוכרים את השם של הילד של ההורים השכולים, מוסרים להם דרישת שלום ממנו וגם מראים להם שאנחנו זוכרים, אוהבים ומוקירים את ילדיהם. כך למעשה אנו מחיים את הילד דרך האהבה הגדולה להורים השכולים, ואין דרך יפה, ערכית ומרגשת יותר לפתוח את השנה החדשה. היו הרבה חיילים וחיילות שרצו להשתתף גם השנה במבצע האריזה, כפי שהשתתפו במבצעי האריזה בשנים הקודמות, וביקשו לצורך כך לקחת חופשה מהצבא כדי להשתתף עם חבריהם לצבא  באריזת חבילות השי להורים השכולים".

במקביל, ביום שישי הבא, 8.9.17, יתקיים בסינמה סיטי אירוע מרגש נוסף של עמותת אור למשפחות בשם "זוגי מלכותי בשישי" – באדיבות משה ולאון אדרי וסינמה סיטי. באירוע ישתתפו 1,000 הורים שכולים, שייהנו מקוקטייל מלכותי, הופעת בכורה של חבורת הזמר אור למשפחות בה שרים 50 הורים שכולים בניצוחם המוזיקלי של קובי אושרת וקורין אלאל, הופעות של הזמר ישי לוי ושל הבדרן אלי יצפאן, צפייה בקומדיה הישראלית "ואז היא הגיעה" ולפני כן קבלת פנים לשחקני הסרט: שמוליק וE9לוז’ני, אורנה בנאי, מיכאל אלוני, חן אמסלם, אפרת דור, עינת שרוף, גידי גוב ומיק קם. לאירוע יגיעו באמצעות מיניבוס 20 תלמידים מתיכון מכבים-רעות, שיגיעו בהתנדבות על מנת לסייע בכל הלוגיסטיקה של האירוע.

 

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "אריזות של אהבה להורים השכולים"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

לשכת המסחר מודיעין