הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
 • M-עבור לתוכן העמוד
 • H-עמוד הבית
 • F-פורום
 • B-אודות
 • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
גילה עיני
 
 

מה מסתתר מאחרי הברוש של ברוך בוחניק

נציג החרדים האשכנזים  חבר המועצה ברוך בוחניק, מנסה בתחכום ש”סניקי, להביא לחדירת כוח חלוץ חרדי לעיר באמצעות מוסד חינוך חרדי כשהרעיון עטוף בהצעה לסדר תמימה לכאורה. בסוף הידיעה, קישורים למלחמות על למען אחי משנת 2007. עדכון: אלמונים שלחו למערכת מייל כוזב בשם מודיעין חופשית. אלבז הגיש תלונה במשטרה

קיטנת למען אחי בליגד קיץ 05 (צילום: מנחם בנטוב)
גילה עיני

 

הקדמה: המוסד החינוכי "למען אחי" הבייבי של חבר המועצה ברוך בוחניק, שלמזלה של העיר נשאר בייבי קטן שרועה בשדות שילת לאחר שהוצא מהעיר במאמצים גדולים של כמה מנבחרי העיר בעבר ובהווה, מאמצים שבעתיד רבים רבים יצטרכו להודות להם.

מי שמבקר לעיתים בישיבות המועצה, בודאי נתקל בחוכמתו ושנינותו הרבים של חבר המועצה בוחניק שאגב הינו ספרדי במוצאו אך מייצג את אחינו החרדים האשכנזים. למה? תשאלו את ברוך.

מאז שבוחניק נכנס לעשייה הציבורית פוליטית והפך לכוכב פייסבוק סטייל שר החינוך, הוא עושה הכל להתחבב על הגולשים הפחות דתיים באמצעות פלספנות לשונית עכשווית עטופה ברעיונות שכשלעצמן יפים אבל מה שמסתתר מאחריהם, מי ישורנו. אז מי אתה מר בוחניק? פטריוט מודיעיני או סוג של סוס טרויאני. חרדי אשכנזי מאגודת ישראל או תורני מבית ש"ס. אולי לעולם לא נדע.

בוחניק שידענותו בתחום הטכנולוגי, נשמע לא אחת כשהוא מעלה שאילתות והצעות באופן שאין עליו, ואם יש מישהו במועצת העיר שמסוגל למכור קרח לאסקימוסים הרי הוא האיש. אלא מאי, לצד כישוריו אלה, בוער בעצמותיו ממש החלום לפתוח בעיר מוסד חינוך חרדי (אחרי שהנסיון הקודם עם "למען אחי" נכשל) ובמתק שפתיו סטייל בנט, הוא מנסה לסבך את העיר ביוזמה רעה הן לציבור החילוני והן לזה הדתי לאומי בעיר.

בוחניק, למרות כשלונותיו בעבר, לא אחד שכמה "תועים" ותינוקות שנשבו יבלבלו אותו עם העובדות כגון זו שבעיר יש ממש מתי מעט חרדים שאף הם לייט , ולפני שבוע ראינו בפייסבוק שוב את פנייתו  ודרישתו לעשות שינויים במערכת החינוך ולהפוך את המערכת לטובה יותר.

מתי מעט (דוקא ספרדים) שגויסו בזמנו להפגין בעד ביה"ס החרדי האשכנזי

מה מסתתר אחרי מלחמתו העקשנית למען החרדים של מודיעין עלית. בוחניק

 

 

איש טרם הצליח לפענח את הדרייב שדוחף את חבר המועצה החרדי ספרדי לעשות נפשות למען בי"ס חרדי (אשכנזי)  "על איזורי" שיאכלס בתחילה את הילדים של אחינו האשכנזים במודיעין עלית ואז יעבור לשלב ב’, מעבר משפחות הילדים לעיר והרי לנו פרומו לבית שמש ב’.

הנקודה המדהימה הינה, שבוחניק וחבריו בעצם כלל לא מסוגלים להבין על מה "הבורים ועמי הארצות"  (כך אנו החילוניים מצטיירים בעיניהם) מלינים, ומבחינתם, בייהום ובייקום, המימסד יתקפל בסופו של דבר והציבור כולל החבר’ה עם הכיפה הסרוגה  יעמדו מהצד, ובא למודיעין גואל..

בשולי ההצעה לסדר של בוחניק: אלמונים שלחו למערכת מייל כוזב בשמו של אבי אלבז תחת השם מודיעין חופשית ואבי אלבז בעקבות המייל הגיש תלונה במשטרה: "היום לפני הצהרים הגשתי תלונה במשטרה נגד שולח המייל שקיבלתי אתמול (לא ידוע מי זה), על כתיבת המייל והתחזות למודיעין חופשית. מכיוון שהמסמך קשור לחבר מועצת העיר ברוך הוחניק, אני מניח שמישהו מעוניין כנראה לעורר מהומה או "תקרית דיפלומטית" ביני לבין ברוך בוחניק, שנינו חברי מועצת העיר באופוזיציה".

לפניכם קישורים למאמרים שעיתונט פרסם כבר לפני 10 שנים בנושא "למען אחי" החרדי בעיר

 

סערה סביב הקצאת קרקע לביה’’ס למען אחי קובי עצבני | 14/11/2007

 

עצומה למען ביה’’ס למען אחי קובי עצבני | 17/06/2008

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "מה מסתתר מאחרי הברוש של ברוך בוחניק"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

 1. מאיפה היציאה הזאת על למען אחיי?
  | 04/07/2017
  ברשימה של בוחניק למועצה היו חברים שחרטו על דיגלם התנגדות להקמת למען אחיי בשכונות והיו מראשי המאבק נגד בית הספר.בוחניק עצמו התנגד להקמת כוללים חרדים בתוככי שכונת השמשוני וקייזר וכם קמו בתמיכת חברי מעוצה אחריםאז אם תגיד על ימין שהוא שמאל ועל שמאל שהוא ימין עשרות פעמים לא יעזור לך.בוחניק עוזר לכל פונה ללא הבדל דת גזע ומין ומעשיו למען הציבור הן ההוכחה הכי חדה בצורך של פחדנים להוציא מכתב מזוייף כדי לעצור את הנסיקה שלו.ושנוא עזר ללמען אחיי זה לא בגלל הצבע שלהם אלא בגלל המצוקה של תושבי העיר שמשתמשים בשרות הזה ילדיו לא לומדים שםחזק וברוך בוחניק
 2. מיחזור של שטויות
  | 04/07/2017
  בהצעה של בוחניק יש הצלה גדולה לחינוך הקורס שבעיר.פתיחת אזורי הרישום והפיכת כל בתי הספר בעיר לאבן שואבת לייחודיות זה רעיון אדיר.חבל שמי שאחראי על זה לא חשב על זה לבד .המיחזור של סיפורים מ 2007 עת ניסה לעזור למצוקת בית ספר ספציפי והדבקת סטיגמה לבוחניק המשמש באסטרטג בכיר בחברת hp העולמית היא לא יותר מפחד מחבר מועצה שפועל בניקיון כפיים למען התושבים.ברוך - תתעלם ותמשיך למען הציבור.הציבור זוכר ויזכור זאת גם בקלפי

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

הנתיב המהיר עמוד