הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
הצעה
 
 

ראש העיר נפגש עם שוטרי תחנת מודיעין לרגל יום העצמאות

לכבוד יום העצמאות ה-69 של מדינת ישראל, נערכה בתחנת משטרת מודיעין הרמת הכוסית השנתית, בהשתתפות מפקד מרחב שפלה, תת ניצב מוטי אדרעי, מפקד התחנה,

 | 27/04/2017
facebook share
Twitter
ביבס ושוטרי העיר

 

לכבוד יום העצמאות ה-69 של מדינת ישראל, נערכה בתחנת משטרת מודיעין הרמת הכוסית השנתית, בהשתתפות מפקד מרחב שפלה, תת ניצב מוטי אדרעי, מפקד התחנה, סגן ניצב אלעד קליין, וראש העיר, חיים ביבס. בטקס השתתפו גם נציגי מועדון "קפה אירופה", אותו מאמצת תחנת המשטרה, ותלמידים ומורים מבית ספר לחינוך מיוחד "גוונים", איתם מקיימים שוטרי התחנה פעילויות קהילתיות שונות.

לאחר ברכות של רב מודיעין, הרב אליהו אלחרר, ורב מכבים רעות, הרב יעקב צ’יקוטאי, אמר  ביבס כי "בזכות שיתוף הפעולה יוצא הדופן עם המשטרה מתקיימים בעיר אירועים רבים, והעבודה המשותפת מאפשרת לשמור על הסדר ולהמשיך לקדם את העיר בכל תחומי החיים." ביבס התייחס גם ליום השואה, שחל יום לפני הרמת הכוסית, ואמר כי כל עוד שמדינת ישראל תהיה חזקה ויציבה, ותדע לשמור על עצמה בין היתר בזכות כוחות הביטחון והמשטרה שלה, דבר כמו השואה לא יישנה. ביבס הזכיר לנוכחים כי בשנה הבאה תעבור תחנת משטרת מודיעין למבנה חדש, שמוקם במרכז העסקים הראשי של העיר (המע"ר), בסמוך לשדרות החשמונאים, אליו יעבור גם מטה מרחב שפלה.

בהמשך דיברו תנ"צ אדרעי וסנ"צ קליין, שבירכו על עבודתם המסורה של שוטרי התחנה, ועל הפעילויות המשותפות עם הקהילה, והוענקו דרגות ותעודות לשוטרים ולמתנדבים. כמו כן, במהלך הטקס הופיעו מספר תלמידים מ"גוונים" עם כמה שירים.