הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
הצעה
 
 

שירות הובלות במודיעין שכדאי לכם להכיר

כשראיתם את הכותרת לבטח חשבתם מה כבר אפשר לחדש בנושא הובלות. כשאנו שומעים את המילה הובלה, ברוב המקרים עולה בדמיוננו תמונה של דירה מבולגנת וצוות מובילים שמתרוצצים עם קרטונים ורהיטים – שלא לדבר על ההכנות שהובלות דירה דורשות מאתנו.

הובלות קטנות ואריזה (צילום: רועי מזרחי)
גילה עיני

 

כשראיתם את הכותרת לבטח חשבתם מה כבר אפשר לחדש בנושא הובלות. כשאנו שומעים את המילה הובלה, ברוב המקרים עולה בדמיוננו תמונה של דירה מבולגנת וצוות מובילים שמתרוצצים עם קרטונים ורהיטים – שלא לדבר על ההכנות שהובלות דירה דורשות מאתנו. יחד עם זאת, ישנו שירות הובלות שנפוץ אפילו יותר מהובלות דירה, כולנו משתמשים בו בצורה כזו או אחרת ועכשיו אפילו יש אתר שמתמחה בתחום. תכירו את ההובלות הקטנות במודיעין.

מהן הובלות קטנות

לפני שנצלול אל תוך העניינים, כדאי שנסביר תחילה מהן הובלות קטנות. למען האמת, תחום ההובלות הקטנות רחב לא פחות מאשר תחום הובלת הדירות ויתירה מכך – כולנו עושים בו שימוש בתדירות גובהה למדי.

הובלות קטנות כוללות הובלה של מגוון פריטים – החל מפריט בודד, דרך הובלת מספר פריטים ועד להובלות של דירות קטנות כדוגמת דירות סטודנטים או רווקים. לדוגמה, רכשתם לאחרונה פינת אוכל? סביר להניח שאתם זקוקים להובלה קטנה שבדרך כלל תבוצע על ידי ספק הריהוט שממנו רכשתם את פינת האוכל. יחד עם זאת, תחשבו אם תרצו להעביר את פינת האוכל הישנה לדירה אחרת – זה המקום בו אתם זקוקים לחברת הובלות שמתמחה בהובלות קטנות.

ההבדל בין הובלת דירה לבין הובלות קטנות

אני מניח שרוב הקוראים של הכתבה עברו דירה לפחות פעם אחת במשך חייהם. זו משימה שלא ניתן להתחמק ממנה בסופו של דבר ולרוב היא מערבת רגשות אל צד מגוון משימות מתישות – החל מאריזת הדירה, דרך שכירת חברת הובלות ועד פריקת הציוד והריהוט בדירה החדשה. ברוב המקרים, על מנת להיערך להובלת דירה יש לעשות זאת בשלב מוקדם שיכלול את המיונים והאריזות וכמובן – שריון חברת ההובלות מבעוד מועד.

הובלות קטנות לעומת זאת שונות בתכליתן. עצם העובדה שמדובר בהובלה של פריט או פריטים בודדים, לרוב אין צורך בהתארגנות מורכבת כל כך – בהנחה שיש לכם מוביל שמתמחה בהובלות קטנות (על כך בהמשך). כל שאתם צריכים הוא מעט זמן פנוי ותיאום עם חברת ההובלות שתוביל במקצועיות את הפריט או הפריטים ממקום למקום.

מובילים שמתמחים בביצוע הובלות קטנות במודיעין

נתחיל בהמלצה כללית – על מנת לבצע הובלות קטנות במודיעין, רצוי לבחור חברת הובלות שנמצאת במודיעין או בסביבה. הסיבה לכך פשוטה – חלק מעלויות ההובלה שיגבו מכם, מורכבות מעלויות התפעול של חברת ההובלה – לדוגמה דלק וזמן נסיעה. ככל שתרחיקו ממקום מגוריכם, כך יעלו ההוצאות הללו. לעומת זאת, אם תבחרו בחברת הובלות במודיעין, סביר להניח שתזכו למחיר זול יותר.

מעבר לכך, במקרים רבים שמעוניינים להוביל פריט בודד, מגלים שזה לא משתלם עד כדי כך שכבר כדאי לרכוש פריט חדש. למען האמת זו תופעה נפוצה אך לא בהכרח נכונה ומעבר לכך, לעתים קרובות תמצאו הפרשי מחירים מובהקים בין חברות הובלה שונות – דווקא בהובלה קטנה. הסיבה לכך היא בסוג החברות שאתם פונים אליהם. אם אתם מעוניינים להוביל ארון מדירה אחת לאחרת, מדוע אתם צריכים צוות של 4 מובילים עם משאית? ואם נהיה מדויקים יותר, מדוע אתם צריכים להזמין חברת הובלות דירה בזמן שאתם זקוקים להובלה קטנה?

ניתן לסכם זאת בשורה אחת – אם אתם זקוקים להובלה קטנה במודיעין , תזמינו חברה להובלות קטנות במודיעין.

על חשיבות מיקום המובילים כבר דיברנו אך כדי להבין מדוע צריך לפנות למובילים של הובלות קטנות, צריך להכיר את ההבדלים שבין חברות ההובלה השונות.

אם ננסה לסכם זאת בקצרה, חברות שמתמחות בהובלות קטנות יהיו קטנות ויעילות יותר. הן לא תמיד יתאימו להובלת דירה גדולה אבל למי זה משנה שצריכים להוביל פריט בודד..?

בדרך כלל רכבי ההובלה יהיו קלים וזולים לאחזקה ולכל היותר צוות המובילים יורכב משני אנשים.

ההבדלים הללו מאפשרים לחברות להציע לכם מחירים אטרקטיביים במיוחד. מעבר לכך, מאחר שהובלות קטנות נמשכות פרק זמן קצר, הזמינות של אותן חברות גבוהה במיוחד.

שירותים מיוחדים

למען הסר ספק, איננו טוענים שהובלה קטנה חשובה פחות מהובלת דירה. אנו טוענים שניתן לבצע אותה במחירים משתלמים יותר אם בוחרים במובילים המתאימים. יתירה מזאת, מובילים רבים שמבצעים הובלות קטנות מציעים שירותים נלווים כגון אריזה, פירוק רהיטים והרכבה וכן הובלה עם מנוף.

בסופו של דבר, אנו מאמינים שצריך להסתכל על הובלות קטנות כשירות משלים וזמין שדורש מאיתנו שיקול דעת בבחירת המובילים כמו בכל סוג הובלה אחר. רק שבשונה, שיקול הדעת במקרה של הובלה קטנה יכול לחסוך לנו לא מעט כסף.

 
 
פורום1זול
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "שירות הובלות במודיעין שכדאי לכם להכיר"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

עיריית מודיעין רגיל
הנתיב המהיר עמוד