הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
גילה עיני
 
 

הורוסקופ - תחזית שבועית: 8 - 14 בינואר 2016

התחזית השבועית מ 1-7 לינואר על פי חוה מזר, כל אחד ואחת יוכלו לקרוא מה השבוע צופה להם, נסיעות, שמחות, מתח ואהבות

 

תחזית שבועית:  8 - 14 בינואר 2016

  

טלה

ראש חודש בגדי (בראשון) עשוי להעיד על תקופה של עומסים תובעניים. סף הגירוי שלכם יהיה גבוה, מה שעשוי להגביר את רגישותכם. תרגישו שלמרות מאמציכם, דברים אינם מתקדמים כמצופה. שימו לב: המחצית השנייה של השבוע עשויה להיות מתישה. יחסים מורכבים מחייבים גישה זהירה. שמרו על חושים מחודדים כדי להתמודד עם מצבים קוטביים המצריכים ערנות.

 

שור 

כוכב מארס מול מזלכם (בית הזוגיות והשותפויות שלכם) עשוי להפר את האיזון העדין במערכות היחסים שלכם ואתם עלולים להיפגע בעבודה, או מהאנשים הקרובים לכם, במיוחד לגבי קשרים שגם כך אינם מצטיינים ביציבות. מומלץ שתהיו ותרנים ופשרנים ביחסכם לבני הזוג, מצד שני, מסתמנת יריבות שעשויה להשפיע על קשרים מורכבים. כדי לאזן זאת גלו גמישות ואיפוק.

 

תאומים

לתאומים לא קל במציאות הנפשית וגם האובייקטיבית. ענייני כספים או עבודה מורכבים עשויים להדגיש את התקופה. שימו לב לברומטר התזזיתי שלכם ושל אלה הסובבים אתכם. אינכם יכולים להתעלם מגורמים מפריעים, או ממהלכים ערמומיים, וכדאי שתציבו גבולות לדרישותיכם מעצמכם ומאחרים. שימו לב: התקשורת מחוץ או מבית עשויה להיות רגישה וחונקת. 

 

סרטן

אתם זקוקים מאוד לשינוי ולהתאווררות. עם זאת, נדרשת הסתכלות אמיצה ופתיחות עם אנשים ששיתוף הפעולה עמם עשוי לתרום למוניטין שלכם. העוצמה של פלוטו-שמש (מול מזלכם במזל גדי) מסמלת התמודדות עם קשרים מורכבים. התקופה מחדדת את הביקורת ואת הצורך בשלמות, וכדאי שתציבו גבולות לדרישותיכם מעצמכם ומאחרים. יחסים מכל סוג מחייבים גישה זהירה ודיפלומטית.

 

אריה

חלק מכם צריכים לבדוק כרגע מה הם מצפים מקשר מסוים. היו ריאליים ואל תיסחפו למישהו מורכב. קשרים שאין להם בסיס יציב מספיק יעמדו למבחן. ענייני עבודה או קריירה מרמזים על עיסוק בפרויקט עוצמתי כשאתם משקיעים בו הרבה כוחות ואנרגיה, כשחוסר שקט ועצבנות מחייבים הגברת זהירות. בראש ובראשונה, חשוב לשמור השבוע על סדר ובהירות פרקטיים.

 

בתולה

השבוע דורש מיקוד במטרה ויעילות ארגונית. אתם נוטים לדאגה ולאי וודאות, ייתכן בענייני בית ומשפחה. יש לדחות התחלה של קשר עסקי או רגשי ולהימנע בשלב זה מהחלטה מחייבת. ההתלהבות העכשווית עלולה לקפוא לפתע בהמשך. המתינו כמה ימים לפני שאתם מתחייבים ומצהירים הצהרות. מה שבני הזוג, העמיתים או השותפים משדרים אינו מה שהם חושבים.

 

מאזניים

זוהי תקופה עמוסה נפשית, לכן כדאי להפחית במאמץ. התייחסו לזמן הזה כאל תקופה של ארגון וחשבון נפש. בלי משים אתם עלולים להעמיד במבחן מערכות יחסים רגישות. בתוך שבועיים, מצב הכוכבים עשוי להשתפר לטובתכם. הירח החדש (בראשון) עשוי במהלך השבוע להקצין סוגיה משפחתית לוחצת. אל לכם להישאר שאננים וזחוחים, שמרו על סודיות גמורה ואל תבטחו בזולת.

 

עקרב

אתם מתעסקים השבוע בפגישות או התעסקות בנושאים מקצועיים מחושבים ושקולים. ענייני כספים והשקעות עשויים להעסיק אתכם. מיקום כוכב מארס במזלכם עשוי להעיד כי השבוע דורש  אנרגיה רבה מזמנכם. המחצית השנייה של השבוע: הפעילות שלכם או של אחרים נגדכם נעשית בחשאי ובדרכים עוקפות. כדאי שתפעלו מתוך ביטחון רב יותר בעצמכם ובכישוריכם ותגלו עקביות.

 

קשת

בדידות ותחושה קצת קודרת עשויים ללוות חלקים מהשבוע. התקופה בכללותה מכבידה ומערערת, לכן דרושה לכם תחושה של רגיעה ושל שקט כדי שתוכלו מהר לשוב לאיזון הרגיל שלכם. שימו לב: זהו שבוע של עמימות, ערפל ושבירת קשרים בשל אי הבנות. יציאה מהשגרה והתאווררות ייטיבו איתכם כדי לצאת מסטגנציה חונקת. בהמשך החודש הדברים ייראו אחרת. 

 

גדי

שימו לב לעניין יחסי האנוש, הפרת האיזון העדין ביניכם ובין מישהו בסביבה תוביל לכעס ואף לעוינות גלויה. בעבודה אתם יסודיים ומקפידים על הפרטים, כך תשיגו תוצאות יפות יותר. ההיבט המאיים מצד כוכב אוראנוס למזלכם מזהיר מפני מסגרות חונקות, דרישות ולחצים, שמגבירים עימותים. ברגע שתאפשרו לעצמכם להשתחרר מאנשים או מכבלים חונקים מהעבר, תחושו הקלה.

 

דלי

לאחרונה אתם קצת חשדנים ועוינים כלפי העולם ויש לכם צורך להגיב בעוצמה על כל גירוי קטן. העצבנות ואי השקט סביבכם משפיעים ומייצרים תחושה של חוסר נוחות ולחץ. יש להרפות מהלחץ ולאפשר לעצמכם להתאוורר, שכן התקופה משפיעה על מצב הרוח שלכם. המחצית השנייה של השבוע עשויה לסחוף לחוסר אמינות בענייני כספים/עסקים. לא הכל גלוי וברור על פני השטח.  

 

דגים

חשוב להתרחק מקשרים, ממצבים חלקלקים ומסיטואציות המלוות בסימני שאלה. יש מגמה של בלבול ותחושת חידלון, מצב שמתבטא בחולשה ומקשה זמנית בתפקוד מעשי. שימו לב לאלמנט של תחמנות ולאלה שבחרו לנקוט דרכים עקיפות וערמומיות. גלו גישה פרקטית ומעשית ואל תאבדו את הריכוז שלכם אפילו לרגע. אתם זקוקים לתחושה של חופש ומרחב ולא מסתדרים טוב עם מגבלות.

 

הטור האסטרולוגי של חוה מזר-טלפון  5731540 - 03

כל הזכויות שמורות ©