הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
גילה עיני
 
 

רכז התנועה במשטרת מודיעין מואשם במעשי מגונים במתנדבת קטינה

על פי כתבה של כתב ”מעריב”, מור שמעוני, מואשם שי אלגרבלי, שוטר בתחנת מודיעין והמשמש כרכז התנועה, במעשה מגונה  במתנדבת ”מחויבות אישית” בת 15. הסניגור: ”פרשנות שגויה של הנסיבות”

ניידת משטרה (צילום: מנחם בנטוב)

 

היום (יום ה’) הוגש לבית המשפט עי" המחלקה לחקירות שוטרים כתב אישום נגד שוטר התחנה, שי אלגרבלי המשמש כרכז התנועה במשטרת מודיעין.

על פי כתב האישום, ביצע אלגרבלי מעשים מגונים בנערה בת ה - 15 ששירתה במקום בהתנדבות במסגרת פרוייקט "מחויבות אישית". הדברים המיוחסים התרחשו בחודשים האחרונים של 2014 ובתחילת בשנה הנוכחית.

על פי כתב האישום, שפורסם היום כאמור ע"י כתב מעריב מור שמעוני, הפנה  אלגרבלי לנערה הצעות חוזרות ונשנות בעלות אופי מיני. הנערה סירבה להצעות.  במספר הזדמנויות ביצע הרכז בנערה מעשים מגונים, עת התנדבה בתחנת המשטרה במודיעין.

רכז התנועה, נהג להחמיא למתנדבת כולל אמירות מיניות בוטות שהביכו אותה והציע לה לא אחת לקיים עימו מגע מיני. אבל החשוד לא רק אמר אלא גם עשה. בכמה הזדמנויות  נגע באזורים מוצנעים בגופה של הנערה בניגוד לרצונה.במקרים אחרים עת שהו בניידת או בתחנה, ליטף את גופה ולא פסק עד שהיא עזבה את החדר.

את עורך הדין של אלגרבלי, עו"ד אבי איטח, לא הצלחנו להשיג, אך בתגובתו לכתב מעריב הוא מכחיש בשם לקוחו את הדברים: יש כאן פרשנות שגויה של נסיבות".

כאמור היום הוגש ע"י מח"ש כתב האישום וממתינים כעת לכתב ההגנה של עורך דינו של שי אלגרבלי, רכז התנועה.

תגובת דוברות המשטרה טרם התקבלה.

 
 
עיריית מודיעין רגיל