הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
הצעה
 
 

מכרו דרך הרשת ונעקצו

2 תושבי העיר שהתפתו לרכוש טלפונים מתקדמים  דרך האינטרנט, גילו שהכסף שקיבלו תמורת המכשיר היה מזויף. מקרה אחד הגיע לבית המשפט והשני בחקירה

 

דע ממי אתה רוכש ורכוש מכשיר לבדיקת שטרות מזויפים. זה הלקח שלקחו איתם 2 תושבי העיר שנעקצו כשהתפתו לעשות את המכירה דרך האינטרנט.

לפני כחודשיים המתלונן תושב מודיעין פירסם מודעה ביד 2 בה הציע למכירה מכשיר פלאפון מסוג אייפון 6 פלוס.  המתלונן קיבל שיחה מבחור צעיר וסגר איתו על מכירת המכשיר תמורת 800 דולר.

לאחר שהמתלונן קיבל לידיו את סכום הכסף ובא להפקידו בבנק הוברר לו כי מדובר בכסף מזוייף , המתלונן ניסה ליצור קשר עם הקונה במספר הטלפון באמצעותו יצר עמו קשר בקשר למכירה אך הוברר לו שהמספר נותק.המתלונן פנה לתחנה והגיש תלונה.

עם קבלת התלונה משטרת מודיעין הצליחה לאחר חקירה לאתר את המכשיר אצל אדם תושב הדרום שטען שקנה את המכשיר מאחר בסכום של 3800 ש״ח  שגם הוא נחקר בנושא. המכשיר נתפס ומאחר ושני הצדדים טענו לבעלות עליו הופנו הצדדים לבית המשפט ברמלה.
השבוע דנה בנושא הבעלות על הטלפון שופטת השלום שרון צנציפר הלפמן שהחליטה להחזיר את המכשיר למתלונן תושב מודיעין בכפוף לכך שישלם לתושב הדרום 1000 ש״ח .
השבוע הגיש צעיר נוסף תושב מודיעין תלונה בגין עוקץ זהה של תשלום בדולרים מזוייפים בתמורה למכשיר אייפון 6 פלוס החקירה בעיצומה.

 
 
עיריית מודיעין רגיל