היכל התרבות
הצעה שאי אפשר לסרב 2
 
 

הבולש על בלש פטור? ממש לא!

אחרי כחצי שעה שהגיעו עוד אנשים וניגשו למדריך של הקבוצה ,הם התחילו להתקדם לכיוון הדלפק כדי לעשות ציק אין ,ברגע שמחתה של ליז התקדמה לדלפק אז קלטתי שיש גבר

זוג, אהבה,

הטלפון צלצל בשעה ממש מוקדמת, בצד השני של הקו  הייתה  ליז ,אישה בתחילת שנות 40 לחייה נשואה 15 שנים לחיים ולהם 3 ילדים. שמעתי בקולה משהו מאוד מוזר עד שהיא התחילה לספר את הסיפור.

היא כבר המון שנים לא מסתדרת עם חמתה ,דבר שגרם להמון מריבות עם בעלה ובשלב מסוים אפילו לגירושין.

חמתה הייתה מתערבת בכל דבר בזוגיות שלהם וחיים תמיד היה לוקח את הצד של האמא ,ליז ניסתה לדבר איתו כמה פעמים וזה לא עזר, אפילו היו במספר טיפולי זוגי שבסופו של דבר נכשלו. ליז גם סיפרה לי שהיא לא מדברת עם חמתה כבר כמה שנים ושהמצב בבית ממש בלתי נסבל.

ליז הייתה בטוחה שלחמתה יש מאהב כבר הרבה זמן , אבל עד היום היא לא אמרה לחיים שהיא חושדת שאמא שלו מנהלת רומן. היא ידעה  שמאז שחמתה יצאה לפנסיה היא  מבלה המון שעות מחוץ לבית ומרבה לצאת לכל מיני פעילויות בערב.

והפעם היא הייתה בטוחה שאפשר לתפוס אותה בקלות כי חמתה טוענת שהיא טסה להודו לשבועיים ביחד עם חברה שגם יצאה לפנסיה. קבענו שנבצע את המעקב ביום של הטיסה ,ליז שלחה לי תמונות ואת כל הפרטים של הטיסה.

ביום של הטיסה אני וחוקר נוסף ממשרדי חיכינו לחמתה ביציאהשל התחנת רכבת בנתב"ג ,חמתה מתגוררת בצפון והגיעה ברכבת. כשעתיים וחצי לפני הטיסה אכן זיהינו את חמתה עולה במדרגות של הרכבת לכיוון הטרמינל

אישה די נאה לגילה והייתה מאוד מחויכת ,נכנסה לטרמינל וניגשה לקבוצת אנשים בני גילה. לא נראה שום גבר ברקע, חשבתי לעצמי , הכלה רצתה נקמה אבל לא הצליח לה.

אחרי כחצי שעה שהגיעו עוד אנשים וניגשו למדריך של הקבוצה ,הם התחילו להתקדם לכיוון הדלפק כדי לעשות ציק אין ,ברגע שמחתה של ליז התקדמה לדלפק אז קלטתי שיש גבר בן גילה שניגש איתה,כנראה שביקשו לשבת ביחד בטיסה.

הם סיימו את הציק אין והלכו לכיוון בית קפה הצמוד לכניסה לביקורת הדרכונים  , שם בדקו את הסביבה שאין אף אחד שמסתכל אליהם ,אבל אני והמצלמה קלטנו את הנשיקה בשפתיים. הם הלכו לביקורת דרכונים ואני הלכתי מאושר הביתה.

למחרת בבוקר התקשרתי לליז ועדכנתי אותה ,היא הייתה מאוד מאושרת וביקשה שנעביר את הסרט בצורה אנונימית לחמה . הזמנתי שליח שדאג למסור לחמה את הסרט, עוד באותו ערב כאשר חיים חזר הביתה, הוא היה מאוד עצוב ועצבני אז ליז שאלה אותו מה קרה לו.

הוא התפרץ בבכי וביקש מליז סליחה על כל השנים שהוא לא הקשיב לה וסיפר לליז שאמא שלו נסעה להודו לא עם חברה אבל עם המאהב.

כאשר חמתה של ליז חזרה, חיים חיכה לה בשדה תעופה ובמקום לקבל את פנייה ,הוא מסר לה מעטפה עם תביעה גירושין.

 
 
בעל עסק יקר  הכל כלול ב 26 שקל לחודש
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "הבולש על בלש פטור? ממש לא!"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

 1. גם בגיל זה יש חיים, יש זוכים בדאבל....
  | 06/11/2014
  יש גם אתר למספרי סיפורים וגם קבוצות פייסבוק.... אפשר גם לכתוב ראשי תיבות של המעורבים וזה יעשה גלים....עוד יותר מכתבה וסיפור כזה , שהוא בהחלט הגיוני ולא יחיד מסוגו.
 2. סיפור שלך
  | 06/11/2014
  סיפור כל כך לא לענין, הייתי מתביישת להעלות על הכתב.. זה שהכלה סובלת מחמותה, לא נותנת לה רשות לעקוב אחריה ולהרוס את החיים שלה. TWO WRONGS DONT MAKE A RIGHT. אני ממש מקווה שהסיפור הוא בלוף. היא גם לחוקר פרטי אמור להיות רגש של מה נכון לעשות ומה לא. במקרה של ליז - רק על ידי טיפול זוגי אחר. לא הצלחת עם היועץ הראשון? אז לנסות מישהו אחר. חמותה תהיה ברקע כל החיים שלה, בין אם חמותה נשואה או גרושה, וליז ובעלה היו צריכים ללמוד איך להסתדר איתה או בלעדיה, אבל לא להרוס לה את החיים. פתטי כל הסיפור, לענ”ד לא הייתי מתגאה שזאת אחת ”ההצלחות” שלך אלא להיפך. יום טוב רחלי נ.ב. הכותרת גם לא מובנת. החמה היתה בלשית? ברור שלא. אז מה פירוש ”הבולש על הבלש פטור”?
לשכת המסחר מודיעין