הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
הצעה
 
 

פחד מזוגיות // גרפולוגיה

חשיבתך מקורית והינך בעל דמיון. חושיך מפותחים,אתה אמפאטי,וקשוב לסביבה. הינך זקוק לתחום לימודים שיענה על הצרכים:שהינך זקוק שהם: בטחון כלכלי, בפידבקים והערכה המסגרת שתבחר בה צריכה לאפשר לך חופש פעולה.

גילה עיני

 

דפוס הזוגיות מתגבשת בגיל ההתבגרות אך כשעוברים מס" פעמים יחסים ולא מצליחים ליצר אינטימיות רגשית מבינים שיש כאן בעיה.

יש אנשים שחשים פחד מזוגיות לרוב זה בגלל שחוו דפוס זוגי בעייתי של ההורים ,אך לא רק היום גם התלות בהורים והמעורבות הכלכלית שבאה בעקבותיה מרתיעה מלהתחייב לזוגיות ולאבד מקור הכנסה קבוע וגם ממקום אנוכי לעשות מה שרוצים וללא  מחוייבות.

נגה (38) רווקה הגיעה לאבחון גרפולוגי ובקשה להבין איך זה שהיא אינה מצליחה לקיים זוגיות ארוכת טווח.

באבחון כתב ידה התגלתה נגה כבחורה  ספונטנית חמה עם יכולת נתינה , עם נטייה לעצמאות ולביקורת .הציניות והדעתנות שגילתה הסבירו את המורכבות בבניית מערכות יחסים מאוזנות ,עם סמכות מעליה התקשתה לקבל ולהסתגל .

 באמון האישי סיפרה נגה  על המשיכה גברים  מורכבים ותלותיים שעברו לגור איתה .הם אהבו אותה ללא גבול בהתחלה זה החמיא לה היא תמכה עודדה היא ציפתה לקבל חיזוקים ,כשזה לא קרה הביקורתיות והעוקצנות יצאו נוצרו סדקים שהלכו וגדלו ,עם המתח שנוצר זה הגיע לפיצוץ מערכת היחסים קרסה.

במהלך האימונים נגה למדה להכיר את עצמה,צרכיה ורצונותיה , היא הבינה מדוע חזרה ובחרה בני זוג שלא התאימו לה והזכירו לה את מערכת היחסים שהייתה להוריה ,כחלק מהשינוי היא בחרה בבני זוג שונים ,עצמאיים עם עיסוקים ותחומי התעניינות שלא היו קשורים אליה.

 היא גם למדה לשחרר ובקוצים שהיוו לה מגננה "לא גדלו"  ,היא לא פיתחה ציפיות דפוסי ההתנהגות שלה השתנו ,הנתינה הפכה למודעת ומבחירה חופשית. גם בעבודה שמו לב לשינוי הגישה שנגה גילתה ,סביבת העבודה הפכה להיות רגועה ונעימה .  .

אבחון גרפולוגי

שלומי (25) מבקש ייעוץ תעסוקתי

שלומי היקר, כדי לבחון את הכישורים יש צורך לשלב את נטיות הלב . כתב ידך מעיד שהינך בחור רגיש שחשוב לו להרגיש שייכות חברתית.

חשיבתך מקורית והינך בעל דמיון. חושיך מפותחים,אתה אמפאטי,וקשוב לסביבה. הינך זקוק לתחום לימודים שיענה על הצרכים:שהינך זקוק שהם: בטחון כלכלי, בפידבקים והערכה המסגרת שתבחר בה צריכה לאפשר לך חופש פעולה.

עבודות שגרה לא מתאימות לך. ממליצה :לימודי קולנוע  ,עיצוב מוצר, וניהול מדיה.