הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
גילה עיני
 
 

לאבד את הצפון

העקשנות והשכנוע של אמיר, הובילו לתוצאות ברורות בסיום החקירה. התחושות והחשדות של אמיר לא הטעו אותו. בסוף החקירה, הוא קיבל את מבוקשו

יומנו של חוקר (צילום: לשכת הדוברות)
עיריית מודיעין יוני 18

 

 

אמיר הגיע לפגישה שלנו עם חברו הקרוב. השניים התיישבו מולי בבית הקפה שבו קבענו. אמיר נראה לוחמני וחדור מוטיבציה. אמיר החל לספר לי על אשתו - דנה, הם נשואים שמונה שנים ויש להם שני בנים קטנים בני שש ושלוש. דנה עובדת בחברת תקשורת גדולה ומוכרת ואמיר משוכנע שהיא מנהלת רומן עם אחד מעמיתיה לעבודה.

אמיר תיאר לי באריכות את השינוי שחל בדנה בחודשים האחרונים, ובעיקר הריחוק הפיזי שלה ממנו. היא ממש דוחה אותי ומתחמקת מכל מגע, הוא אמר. אמיר המשיך לתאר שבמקביל דנה הורידה כמה קילוגרמים, שינתה תספורת ועכשיו שמעתי שהיא מדברת על הגדלת חזה... הבחורה ממש פורחת.

אמיר סיפר לי על סדר היום של דנה וביקש הוכחות וצילומים שיוכיחו בצורה חד משמעית שהיא בוגדת בו. אני חייב את זה, הוא אמר בנחרצות, כי אני רוצה הליך גירושין מהיר וחלק - הוא סיכם את דבריו.

צוות בלשים עקב אחרי דנה במשך כמה ימים, אבל בכל הימים האלו היא לא נפגשה עם אף גבר אחר. אמיר היה עקשן ובטוח בתחושות שלו. לאחר כמה ימי הפסקה, אמיר התקשר אליי ועדכן אותי שדנה הודיעה לו שביום חמישי הקרוב ישנו כנס ושהיא תאחר להגיע הביתה. אמיר הרגיש שזה יום המפגש.

ביום חמישי בבוקר, צוות הבלשים נצמד לדנה משעת בוקר מוקדמת. דנה פיזרה את הילדים בגנים ויצאה משכונת מגוריה. דנה לא נסעה לכיוון מקום העבודה. דנה הגיעה לחניית מרכז קניות גדול במרכז הארץ והחנתה את רכבה. בתיאום מושלם הגיע גבר ברכב עם לוגו של אותה חברת תקשורת. דנה נכנסה לרכב של הגבר, השניים התנשקו בלהט והחלו בנסיעה.

כעבור שעה וחצי, דנה, בן זוגה וצוות הבלשים שאחריהם הגיעו לטבריה. בני הזוג אכלו צהריים במסעדה על חוף הכנרת, שכשכו רגליהם במים, צחקו, התחבקו והתנשקו. היה נראה שהם מרגישים בטוחים, חסינים ומוגנים.

את יום הכיף שלהם סיימו דנה ובן זוגה בצימר רומנטי באחד היישובים שסביב הכנרת. בשעה חמש בערב, כשהם עייפים ומותשים, חזרו השניים למרכז הארץ. דנה חזרה לרכבה והמשיכה בנסיעה ישירה לביתה. היא נכנסה הביתה וחזרה לעולם האמיתי שלה, לפחות עד שתגיע תביעת הגירושין עם דו״ח החקירה המפורט, בליווי תמונות מיום הבילוי הסוער בצפון הארץ.

הסיפור מבוסס על מקרה אמיתי. שמות הדמויות, כמו גם פרטים נוספים, שונו בכדי למנוע את חשיפת המעורבים. גולן פנחס, חוקר פרטי, הוא בעל המשרד "ים חקירות".

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "לאבד את הצפון"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

הנתיב המהיר עמוד