הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
גילה עיני
 
 

מה קורה כשהיא נשארת לישון בעבודה.

רוית עובדת כמדריכת טיולים ונופשים לחברות וארגונים. עבודתה ”מאלצת”  אותה לישון מידי פעם עם הנופשים בבתי הארחה, האם רוית תמיד ישנה עם הנופשים..? לא בטוח.

זוג, אהבה,
גילה עיני

 

יואב התקשר אליי בשעת בוקר מוקדמת. הוא נשמע לחוץ, להוט, ממש באקסטזה. תקשיב, הוא אמר לי, "היום אני חייב לתפוס אותה, זו הזדמנות שלא תחזור! כבר חצי שנה היא משחקת איתי, עובדת עליי, והיום אני גומר את זה!"

ביקשתי מיואב להיות רגוע, להסביר לי מי נגד מי ומה הרקע, כדי שנראה כיצד אפשר להתארגן ולסייע. הסברתי ליואב שיש קושי בהתראה כל כך קצרה, בלי הכנה מוקדמת. מצד שני, אני מבין את הסיטואציה שבה הוא נמצא ואעשה מאמץ לסייע.

יואב סיפר לי שאשתו רוית בוגדת בו. "אני יודע את זה" ושוב הוא נשמע נחרץ. "יש לה מישהו, כנראה מהעבודה שלה, והם מבלים לילות שלמים יחד. אני כאן עם שני הילדים הקטנים שלנו והיא מתפרפרת בלילות.

יואב המשיך וסיפר שכבר פעם שלישית או רביעית בחצי השנה האחרונה שפתאום היא מודיעה לו שהיא נשארת בצפון לילה שלם עם חבריה לעבודה. רוית עובדת בחברה שמארגנת ימי כיף ונופש לחברות וארגונים גדולים. הגיוני שבימי כיף של יומיים, שכוללים לינה בצימרים או בבתי הארחה בצפון הרחוק, היא תישאר לישון מחוץ לבית. זה כיסוי מושלם עבורה.

היום היא נוסעת צפונה, עוד שעה היא יוצאת. אין לי ספק, קבע יואב בנחרצות, "את הלילה היא לא תבלה לבד".

יואב העביר לי את הפרטים שהיו ידועים לו: שם החברה, לו״ז יום הנופש, תמונה של רוית וצילום של הרכב שלה. התארגנו במהירות: צוות בלשים קיבל את הפרטים ובשעה ארבע אחר הצהריים התמקם צוות בבית ההארחה באזור צפת, שאליו רוית וקבוצת הנופשים שלה אמורים היו להגיע.

 בשעה חמש וחצי הגיעה קבוצת הנופשים. רוית זוהתה במהירות. כבר בשלב זה נצפה בחור שיושב איתה ברכבה. כשיצאו הנופשים והמדריכים מהרכבים ניתן היה להבחין שגם הבחור שהגיע עם רוית הוא אחד המדריכים הבולטים והוא נראה מקבץ את הנופשים ומשוחח איתם. ככל הנראה זהו הבחור שיואב חושד בו.

החבורה התפזרה, וסביב השעה תשע בערב רוית והבחור הגיעו לרכבה עם תיקים אישיים, נכסו לרכב והחלו בנסיעה. הבחור נהג ברכב של רוית ונראה שהוא מרגיש בנוח.

 השניים הגיעו ליישוב קטן שסמוך לבית ההארחה, לחצר בית שבו ממוקמים שני צימרים משפחתיים. רוית ועיתה לעבודה התמקמו באחד הצימרים ולא יצאו עד שש וחצי בבוקר. רוית יצאה מהצימר עם שיער רטוב, ככל הנראה אחרי מקלחת של בוקר.

רוית והבחור נכנסו לרכב של רוית והחלו בנסיעה. כשיצאו מהיישוב הם עצרו בתחנת דלק לקנות קפה, חזרו לרכב, התנשקו והמשיכו לבית ההארחה להמשך יום בילוי עם קבוצת העובדים הנופשים.

תמונות, סרט ארוך ודו״ח חקירה מפורט הועברו עוד באותו יום ליואב שהחליט מיד לגשת לעו"ד והחל בהליכי פרידה.

 הסיפור מבוסס על מקרה אמיתי. שמות הדמויות, כמו גם פרטים נוספים, שונו בכדי למנוע את חשיפת המעורבים. גולן פנחס, חוקר פרטי , הוא בעל המשרד "ים חקירות". שאלות לגולן החוקר בנושא חקירות, כנסו לדף >>> כניסה לשאלות

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "מה קורה כשהיא נשארת לישון בעבודה."

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

הנתיב המהיר עמוד
הנתיב המהיר עמוד