הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
הצעה
 
 

חברת שליחויות – למי השירות מתאים?

בשנים האחרונות צצות לא מעט חברות שליחויות המציעות שירותים למגוון רחב של לקוחות. חלקן זוכות להצלחה בזכות שירות מקצועי ומדויק, אבל לרובן יש מכנה משותף אחד: הלקוח העסקי. חברות אלו פועלות בעיקר מול ארגונים וחברות, לרבות משרדי עורכי דין ותאגידים שזקוקים למשלוחים לעיתים תכופות מאוד.

חברת שליחויות (צילום: אלי פרידמן)

 

בשנים האחרונות צצות לא מעט חברות שליחויות המציעות שירותים למגוון רחב של לקוחות. חלקן זוכות להצלחה בזכות שירות מקצועי ומדויק, אבל לרובן יש מכנה משותף אחד: הלקוח העסקי. חברות אלו פועלות בעיקר מול ארגונים וחברות, לרבות משרדי עורכי דין ותאגידים שזקוקים למשלוחים לעיתים תכופות מאוד. מתי תזדקקו לשירות הזה ואיך תדעו לבחור חברת שליחויות שתתאים לצרכים שלכם?

 חברת שליחויות כמעט לכל צורך

משרדי עורכי דין צריכים להעביר מסמכים רגישים מאוד לבתי המשפט או ללקוחות, ארגונים גדולים שולחים דוחות ללקוחות או למנהלים בכירים, ומשרדים רבים אחרים מגישים את מסמכי המכרז דרך גורם מקצועי שיחסוך להם זמן יקר על נסיעות למשרדי הממשלה הרלוונטיים. כל אחד מהגורמים הללו, ועוד רבים אחרים, נהנים מהשירות המקצועי של חברת שליחויות, בהנחה שהם בוחרים באופן שקול ונכון את החברה המתאימה ביותר. בהחלט מומלץ לבחור את החברה מראש, ולא ברגעי לחץ כשאתם משתוקקים להוציא שליחות דחופה. הסיבה לכך פשוטה. ככל שיהיה לכם זמן רב יותר לקבל החלטה, כך תוכלו לבחון את החלופות, להשוות מחירים ולבחור בחברה המקצועית והאמינה מכולן. במה צריך להתמקד?

 פריסה גיאוגרפית וזמינות

אם אתם מוציאים שליחויות לכל רחבי הארץ, מצפון ועד דרום, רצוי שתעבדו עם חברת שליחויות שמגיעה לכל האזורים הללו. בנוסף, בדקו מראש מה היא העלות לכל אחד מהאזורים שאליהם אתם מבצעים שליחויות (לפחות ברוב המקרים). במקרים רבים כשתבחרו לעבוד עם חברת שליחויות אחת מרכזית תוכלו גם לקבל מחירון מוגדר משלכם, כך שתמיד תדעו כמה תעלה השליחות לפני שתזמינו אותה. זכרו שהמחיר מושפע גם מדחיפות המשלוח, ולכן חשוב לוודא גם את הנושא הזה מראש. יתרה מכך, חברה שתציע פתרון גם למשלוחים דחופים היא זו שתרצו לעבוד איתה, שהרי קורה לא פעם שאנחנו צריכים פתרון מהיר ללא התרעה מספקת, וברגע הזה רצוי שיהיה על מי לסמוך.

 חיסכון בזמן וכסף

בחירה נכונה בחברת שליחויות אמינה וטובה היא, לפני הכל, חיסכון משמעותי. לצורך השוואה, אם לא תהיה לכם חברת שליחויות ותטפלו בעצמכם בהעברת המסמכים השונים, תגלו שאתם מבזבזים זמן יקר מאוד. אמנם תחסכו את דמי השליחות עצמה, אבל הזמן שיידרש לכם כדי להגיע ממקום למקום (וגם למצוא חניה) פשוט לא שווה את המאמץ. בזמן הזה תוכלו להמשיך בשגרה שלכם ולהתמקד במטלות המרכזיות שמחכות לכם, ואת המשימה הזו תוכלו להשאיר בידיה של חברה מקצועית שתדע להתאים את עצמה ללוחות הזמנים שלכם.

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "חברת שליחויות – למי השירות מתאים?"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

הנתיב המהיר עמוד
הנתיב המהיר עמוד