הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
דוס צמרת
 
 

הורוסקופ שבועי:  20 – 26 בינואר 2017

      התקוות, האהבות, השמחות והעצב, הטיולים והבריאות, הזוגיות והחיים בכלל. הכל בתחזית השבועית של חוה מזר לשבוע הקרוב.:  20 – 26 בינואר 2017

הורוסקופ (צילום: מערכת mcity)
גילה עיני

 

                                  הורוסקופ שבועי:  20 – 26 בינואר 2017 / חוה מזר

 

טלה

מיקום הירח במזל עקרב בימי סוף השבוע עשוי להעלות את רמת המתח שלכם. שימרו על פרופיל נמוך, וסגלו זהירות בענייני בית וקריירה. מיקום ונוס ומארס במיקום רגיש במזל דגים מצפה מכם לשמור על פרופיל נמוך ודיסקרטיות בכל הנוגע לחייכם. מיקום השמש במזל דלי עשוי להיטיב עימכם. במהלך החודש הקרוב - היו פתוחים יותר לאפשרויות חדשות והיו נגישים תקשורתית וחברתית.

 

שור

השבועות הבאים עשויים להדגיש ענייני בית וקריירה. מיקום ונוס ומארס בדגים עשוי להדגיש כי אירוע שעשוי להתקיים עד תחילת חודש פברואר עשוי להצליח במיוחד. גם ענייני רגשות וחברה עשויים לעניין אתכם. כדאי לנהוג בפתיחות, להכיר אנשים רבי-קסם, ליהנות מאירועים חברתיים וליצור קשרים, כל אחד בהתאם לרחשי לבו ונטיותיו, וזה בדיוק הדבר הנחוץ לכם כרגע.

 

תאומים

מיקום השמש במזל דלי - במהלך החודש הקרוב - מצריך העזה, התעקשות ולקיחת יוזמות ברוכות. קשרים ומגעים עם חו"ל יחדירו בכם תקוות חדשות. הדגישו יצירתיות ודרך חשיבה מיוחדת כדי להתקדם ולהתחזק. מנגד, חשוב לתפקד בסביבה שתאפשר לכם התרכזות אמיתית בעיסוקכם. לשם כך, יש להשקיע עבודה אחראית ורצינית בכל מה שאתם שואפים שיהיה חזק ויציב.

 

סרטן

החודש הקרוב עומד להשפיע על רבים מכם בנושאי כספים והשקעות, במיוחד לקראת שבוע מהיום. בימי סוף השבוע מומלץ להיות נגישים תקשורתית, חברתית ואף רגשית. יש לכם כמיהה וגעגועים למשהו שחסר, וההתלהבות שבחידוש היא הדלק שלכם, מומלץ להפעיל את הראש, להמציא, לתקשר וליצור. יש לכם תנופה חסרת תקדים וחבל לקלקל דברים בשל חוסר רגישות.

 

אריה

ענייני בית ומשפחה עשויים לאפיין את ימי סוף השבוע. ימי תחילת השבוע מחזקים את פועלכם. מיקום השמש מול מזלכם במזל דלי – במהלך החודש הקרוב – מדגיש ענייני זוגיות, משפחה ושותפויות. אתם זקוקים לחידוש, לעניין ולאתגר. ראש חודש מול מזלכם (בתוך שבוע מהיום) עשוי להעלות רבים מכם על מסלול חדש. תהיו שופעי רעיונות, פעילים ויצירתיים.

 

בתולה

ענייני עבודה ובריאות יעסיקו אתכם עכשיו. המחצית הראשונה של השבוע עשויה להדגיש ענייני בית ומשפחה. כוחות מחודשים עשויים להתעורר לקראת המחצית השנייה של השבוע. בעבודה או בענייני בית ומשפחה אתם עשויים להימצא תחת לחץ רב ותחושו שעליכם להוכיח את ערככם. למרות אי-הנוחות שעלולה להצטבר בכם, כדאי שתנהגו בדיפלומטיות ותימנעו מעימותים.

 

מאזניים

המערכת הכוכבית עשויה להעיד כי מומלץ לקדם יעדים מהסוג שיבליטו יכולת אלתור, תעוזה ותושייה. הכוכבים מעניקים לפעילים שביניכם הזדמנות להרחיב אופקים וקשרים חובקי עולם. זה הזמן לשנות שגרה ואווירה. היו נגישים תקשורתית וחברתית, אך סגלו זהירות וטקט. האנרגיות עשויות להיות מדאיגות לקראת המחצית השנייה של השבוע, אך אתם מתחזקים בתוך שבוע.

 

 עקרב

אצל רבים מכם קיים אפקט מצטבר של דחיפות להשיג דברים ללא דיחוי. התשוקה לכוח או לעוצמה הופכת להיות משמעותית. שמרו על איזון. בקרוב תאפשרו לעצמכם להיפתח ולזרום, אבל השבוע יש להיות עם הרגל על הברקס בכל הנוגע להחלטות פזיזות. מוטב שתמתינו לשבוע הבא, אז תתבהר התמונה. בינתיים אתם מתמודדים עם תחושות קיצוניות, בעוצמה וביכולת התחדשות בתנאי לחץ.

 

קשת

הרוח היצירתית שלכם והרצון להתנסות בדברים חדשים יבלטו עכשיו. מומלץ לקדם בחן יעדים מקצועיים, אך בו בעת לסגל מודעות שהמערך השבועי עשוי לגרור אי הבנות בקשרים זוגיים או עסקיים. מריבות קטנוניות כאלה ואחרות עלולות לערער קשרים שבדרך כלל מתנהלים בצורה בריאה ויציבה. נוכחות וונוס בבית הכספים שלכם עשוי להיטיב עם רבים מכם.

 

גדי

האנרגיות עשויות להיות נמוכות בימי תחילת השבוע, אך אין כל מקום לדאגה. אתם מתחזקים לקראת המחצית השנייה של השבוע. ענייני היצירה או הלב עשויים להיטיב עימכם. עם זאת, השתדלו לגלות סבלנות ולהיות קשובים ורגישים לאנשים סביבכם, הימנעו מאשליה שיוצרת אידיאליזציה מוטעית, להבחין בין עיקר לטפל, ולהקדיש זמן איכות למה שמשרת אתכם כרגע.

 

דלי

מיקום השמש במזלכם מחזק אתכם ועשוי להבטיח לרבים מביניכם אנרגיה עצמאית ואקטיבית. עם זאת, אלרגיות ותופעות לוואי הנובעות ממתח נפשי ומשחיקה עלולות להופיע אצל מי שנוטים לכך (שימו לב למחצית השנייה של השבוע). ענייני כספים והשקעות: מודגשים. עם זאת, אינכם יכולים להתעלם מגורמים מפריעים, או ממהלכים ערמומיים, הפעילו את האינטואיציות החדות שלכם.

 

דגים

מיקום השמש במזל דלי, עשוי לגרום (בתוך שבוע) לעומס נפשי ולהשפיע על האנרגיות שלכם. מגיע לכם להשתחרר קצת מהלחצים. הרשו לעצמכם להירגע, לנוח, להתחזק ולקחת פסק זמן מכל המחויבויות. לפנויים צפויה אפשרות להכיר מועמדים לדייט ולזוגיות. מנגד, מערכות יחסים ישנות וחונקות עלולות להיפגע. הנטייה לעשות אידיאליזציה במערכות היחסים עלולה לגרור בסופו של דבר התפכחות כואבת.

הטור האסטרולוגי של חוה מזר-טלפון  5731540 – 03

כל הזכויות שמורות @

            

 
 
פורום1זול
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "הורוסקופ שבועי:  20 – 26 בינואר 2017"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

הנתיב המהיר עמוד
הנתיב המהיר עמוד