הצעה שאי אפשר לסרב 2
 
 

כל האמת לפני החתונה

כמובן שהסכמתי לפנייתה של שירה והסכמתי לסייע לה ככל שאוכל, מיד התחלתי בגיבוש אסטרטגיית חקירה אודות הבחור והבטחתי לשירה היפה שאם הוא בוגד בה

מריבה זוגית

מרקוס סיפוקובס

את שירה הכרתי דרך חברים משותפים שהיא הבת שלהם, שירה היא צעירה דינמית עם תלתלי זהב וחיוך כובש, אין ספק שמדובר בבחורה שמאירה את החדר ולכן נדהמתי לראות אותה בפתח משרד של חוקר פרטי עם פנים נפולות ועיניים מזוגגות.

 שירה עמדה להתחתן ולפני החתונה סיפרה לה חברה שלה שיש שמועות שהחתן המיועד בוגד בה, המומה מהחדשה המרעישה, דחתה שירה את כל הטענות והטיחה בפני החברה שלה שהיא רק מקנאה ושהם הזוג הכי אוהב בעולם, שירה לא דמיינה לעצמה שהחתן המיועד שלה, אהוב נפשה, החבר הכי טוב שלה בשש השנים האחרונות עושה לה את זה ובוגד בה מאחורי הגב, למרות ההכחשה וההדחקה, החליטה שירה לשים סוף לשמועות ולברר את האמת לפני שהיא מתחתנת עם בחיר ליבה.

כמובן שהסכמתי לפנייתה של שירה והסכמתי לסייע לה ככל שאוכל, מיד התחלתי בגיבוש אסטרטגיית חקירה אודות הבחור והבטחתי לשירה היפה שאם הוא בוגד בה, אני אגלה זאת! את הימים הראשונים במעקב שלי ביליתי במעקב אחר הבחור וסדר היום שלו, פגישות עם שירה היו רבות ולכן ביקשתי ממנה להתנהג כרגיל ולא לעורר את חשדו של הבחור שעוקבים אחריו, לאחר כמה ימים של מעקב גיליתי שהבחור נפגש עם אישה מסתורית שהיא ללא ספק לא שירה.

לאחר שעקבתי אחר המפגש החד פעמי של השניים, לא היה לי ספק שמדובר במפגש בעל אופי מיני, הזוג נפגש באחד ממתחמי החדרים הדיסקרטיים המושכרים לפי שעה, לאחר שנכנס לחדר, ,יצא הבחור לבד ואחריו יצאה הבחורה כעבור כחצי שעה, שניהם הלכו לכיוונים שונים, כעבור יומיים שוב ראיתי שהבחור נפגש עם בחורה באותו מתחם של חדרים דיסקרטיים.

הפעם היה מדובר בבחורה שונה מהבחורה הקודמת אותה נפגש ומיד עלתה במוחי המחשבה שאולי מדובר בנערת ליווי, עקבתי אחרי הבחורה ואכן היה מדובר בנערת ליווי, לאחר שהפגישה השלישית שלו הייתה עם נערת ליווי באותו ריטואל, החלטתי שזה מספיק וקבעתי פגישה עם שירה.

בפגישה הצגתי בפני שירה את התמונות ואת ההוכחות שמדובר בנערות ליווי, המומה ובוכייה, שירה יצאה מהמשרד שלי הם התמונות בידה והלכה לבית הוריה על מנת להיוועץ איתם מה לעשות, כעבור כמה ימים כשנפגשתי עם החברים המשותפים שלי ושל הוריה של שירה הם עדכנו אותי בדרמה שהתרחשה בעקבות המעקב שלי.

מסתבר ששירה התעמתה עם הארוס שלה והראתה לו את התמונות, הארוס ההמום התחיל למרר בבכי והתוודה בפני שירה שהוא מכור למין ואינו כול לשלוט בעצמו, בנוסף, התוודה הבחור שיש לו קיבעונות מיניים שאינו יכול להגשים עם שירה וביקש ממנה לסלוח לו תוך שהוא מבטיח לקבל עזרה מקצועית, שירה ההמומה מהווידוי והוריה הכעוסים, ביטלו מיד את החתונה והודיעו לבחור שהם לא רוצים לראות אותו יותר, הבחור מצדו, המשיך בסורו וחזר למנהגיו.

 
 
לשכת המסחר