הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
גילה עיני
 
 

צרור פלילים מתחנת מודיעין

במשטרת מודיעין היו טרודים השבוע מעל לראש במרדף אחרי גנבי רכב ושוהים בלתי חוקיים

שבחים (צילום: מנחם בנטוב)

 

הגנב נתקע בפקק

בעקבות הודעה מאיתורן על רכב גנוב מאזור תל אביב הנע על ציר 1 לכיוון מזרח,  ניידות מתחנת מודיעין נערכו על 2 צירים ראשיים - על ציר 1 ועלכביש 443 , כאשר צוות אחד סוגר את ציר 443 .

ניידות מתחנת לוד דווחו כי הם אחריהרכב הגנוב כשהרכב נע לאזור שילת . צוות על 443 האט את התנועה על ציר 443 , כאשר הרכב הגנוב נעצר בפקק התנועה. שוטרי יס"מ שפלה ושוטרי לוד פרקו לכיוון נהג הרכב הגנוב. הנהג התנגד למעצר , השוטרים שלפו אותו מהרכב וכבלו אותו .העצור נלקח על ידי תחנת לוד להמשך טיפול.

נהג משתולל

ניידת סיור של תחנת מודיעין הבחינה ברכב חשוד שנע על כביש 1 בסמוך לוואד יענבה . הניידת סימנה לרכב לעצור אך הנהג הגביר את מהירות הנסיעה והחל לעקוף רכבים מימין ומשמאל חצה 2 צמתים באדום ואז פנה לכיוון כביש 431 ונכנס לתחנת הרכבת פאתי מודיעין שם פרקו השבחים וברחו ונתפסו רק לאחר מרדף רגלי .כל הארבעה  נעצרו ויובאו לבית המשפט בראשל"צ.

ללא אישור שהיה

שוטרים מתחנת מודיעין עצרו  מספר חשודים בתחנת האוטובוס בשילת. אחד החשודים טען שיש ברשותו תעודה ושהוא תושב לוד בן 15. לאחר שעוכב לתחנה מסר החשוד שהוא תושב הכפר בידו ללא אישור שהייה. בבדיקה הובררה זהותו ומדובר באדם בן 20 ללא אישור שהייה בישראל.החשוד נחקר ונעצר, יובא לבית המשפט בראשון לציון .

 
 
פורום1זול