הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
גילה עיני
 
 

הבעל בעט בבטן אשתו

הבעל בעט בבטנה של אשתו, הדבש הפך למצרך נגנב מבוקש ולא כל המוצא ישר. השבוע בפלילים

אלימות נגד נשים
גילה עיני

 

בשבת האחרונה התקשרה למוקד 100 תושבת מודיעין ומסרה כי בעלה תקף אותה, יצא מהבית ולקח את רכבה.

שוטרי סיור יצאו למקום פגשו במודיעה אשר מסרה כי על רקע ויכוח ביניהם,לקח בעלהאת כרטיסי האשראי שלה והשחיתם,בהמשך בעט בבטנה,ולאחר מכן לקחאת רכבה ועזב את המקום.


בהמשך ערכו ניידות סיור סריקות לאיתור החשוד,נערכו מספר ביקורים בבית אך החשוד לא אותר.בהמשך הנ"ל נעצר ונכלא הובא ב-17/1 בפני שופט בבימ"ש השלום בפ"ת להארכת מעצר.

 הם גונבים גם דבש

בסוף השבוע האחרון  התקבל במשטרה דיווח מעובד במכוורת ביער בן שמן בסמוך לליגד סנטר במודיעין על כך שהתקבל דיווח מאיתוראן על הזזה של כוורות . העובד שהגיע למקום דיווח על שלושה חשודים שעזבו את האזור בדיוק כשהגיע אליו. העובד זיהה שנפתחו מספר כוורות והוצאו מהן חלות דבש.

ניידת סיור ערכה סריקות בסביבת מתחם ליגד סנטר ואיתרה חשוד העונה לתיאור שמסר העובד. החשוד הכחיש בתחילה כל קשר למקרה אבל לאחר תשאול קצר בשטח הוביל את השוטרים למקום בו החביאו השלושה את החלות.החלות הוחזרו לבעל הכוורת והחשוד  תושב תל שבע הורחק ממודיעין.

 מצאתי את הטלפון זרוק ואימצתי אותו

אישה בת 62 הלוננה במשטרת מודיעין על כך שנגנב ממנה מכשיר טלפון מסוג גלקסי 3. בוצעה חקירה על מנת לבדוק היכן המכשיר לאחר בירור נמצא שהמכשיר נמצא אצל תושב מודיעין שזומן מידית לתחנה וטען בחקירתו שמצא את המכשיר על הכביש , זרק את הסים שהיה בתוכו והחליט "לאמץ" אותו. החשוד נחקר ושוחרר בתום חקירה. המכשיר נתפס מהחשוד ויוחזר לבעליו .החקירה נמשכת

 

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "הבעל בעט בבטן אשתו "

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

  1. ”גניבת הדבש” - על זה בדיוק נאמר : ”הגונב מגנב פטור”
    | 22/01/2014
    קובי - הרמת להנחתה. שאלת עצמך פעם מהו דבש? ובכן מתוך ויקפדיה: דבש הוא נוזל סמיך, דביק ומתוק, המופק מצוף פרחים על ידי הפועלות של דבורת הדבש ומשמש כמקור מזון עבורן ועבור זחליהן”. בכל גיחה הדבורה אוספת צוף מ 50-100 פרחים. לק”ג אחד של דבש נדרשות כ מיליון גיחות!!! אתה מבין - אלה מבצעות עשרות מיליוני גיחות לכל כוורת ואז באים הכוורנים ורודים את הדבש תוך הברחת הדבורים בעשן. אשכרה גונבים לדבורים את מזונם שעמלו כה קשה להשגתו לצורך קיומם בטבע. אני בז לכוורנים האלה ובכלל לכל ”חקלאות” בעלי החיים. מי שמקיים את הדיבר ”לא תגנוב” שיעבור לדבש תמרים. גנבו להם את הכוורות עלאק...
הנתיב המהיר עמוד
הנתיב המהיר עמוד