הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
גילה עיני
 
 

הבעל הזועם בעט בבטנה של אשתו // השבוע בפלילים

על כאלה שגונבים גם במות, על זה שניסה לעשות סיבוב על הקופאי בחנות, על בעל שכילה את זעמו על אשתו בגלל כרטיס אשראי והשאר כרגיל, שבחים בכל מקום. שמח במרחב הפלילי בעיר

אלימות
גילה עיני

 

הם גונבים גם במות

בשבוע שעבר  בשעות הבוקר הוגשה תלונה בגין גניבה של במת הרמה המשמשת לצורך עבודות תחזוקה ושיפוצים . המתלונן מסר כי הבמה נגנבה ביום שישי 27.12.2013 ועל פי איתוראן המותקן על הבמה היא נימצא בישוב יד רמב"ם. הוצא צו חיפוש למקום וצוות בילוש יצא למקום עם נציג של חברת איתוראן והבמות .

במהלך החיפוש נמצאו חלקים של אותה במה מפורקים במחסן מסוג קונטיינר בחצר בית בישוב. בעל המחסן אשר נכח במקום הודה כי אדם אחר מכר לו את הבמה ב 5000 ש"ח והוא העריך כי מדובר בבמה גנובה , ולאחר שרכש את הבמה פירק אותה לחלקים לדבריו רכש את הבמה לצורך חלקי חילוף לבמה אחרת אשר ברשותו . בסיום חקירתו שוחרר החשוד  יליד 85 בתנאים .

הקופאי לא קנה את הסיפור

ברביעי האחרון בשעת צהרים התקבל אירוע על בחור שניסה לגנוב כסף במרמה בקניון עזריאלי בעיר מודיעין . צוות בילוש יצא למקום ופגש בקב"ט הקניון אשר מסר כי החשוד הגיע לשתי  חנויות בקניון וביקש לפרוט 800 ₪. כאשר קיבל את הכסף מהעובדים החביא במהירות שטר אחד של 200 שח וטען כי לא קיבל לידו את כל הכסף .החשוד עוכב לתחנה יחד עם אדם נוסף שהיה אתו .
כמו כן קב"ט הקניון ואחד העובדים בחנות מסרו תלונה כנגד החשוד . החשוד נחקר והכחיש המיוחס לו טען כי הגיע לפרוט כסף ולקח את השטר של ה 200 כי זה כסף שלו החשוד שהיה יחד עם החשוד בניסיון הגניבה נחקר ומסר כי מדובר באח של אשתו שהוא הגיע אתו לטייל . בסיום החקירה שוחררו החשודים בתנאים .

הבעל הזועם

בשבת האחרונה התקשרה למוקד 100 תושבת מודיעין ומסרה כי בעקבות ריב עם בעלה , השחית בעלה את כרטיסי האשראי שלה ובהמשך תקף אותה ובעט בבטנה . צוות שוטרי סיור יצאו לבית המודיע ופגשו בה הבעל עזב ולא נמצא במקום בעת שהשוטרים הגיעו.
בהמשך נערכו סריקות לאיתורו ,לאחר מכן הגיע הבעל לתחנת מודיעין שם נחקר ונעצר בתום חקירתו.יובא לבימ"ש להארכת מעצרו.

שבחים בנסיעה

בשישי האחרון   ביצעו שוטרי יח"ס1- פעילות כנגד תופעת הסעת השבח בגזרת מודיעין. במחסום נצפתה מונית אשר עוררה את חשד השוטרים, המונית נעצרה לבדיקה ונמצא כי ארבעת הנוסעים בה הינם שב"חים.כל החשודים עוכבו לתחנה, השב"חים  והנהג נחקרו ובתום החקירה גורשו השב"חים והנהג שוחרר בערבות עצמית.

לינת שבחים
ביום שישי ערך צוות בילוש תחנת מודיעין בדיקות באתר בנייה סמוך למרכז מסחרי ישפרו סנטר במודיעין.בתחקור השומר התעורר חשדם ובהמשך נערכו במקום סריקות ואותרו 3 תושבי שטחים שישנו במקום.השב"חים עוכבו להמשך בדיקות בתחנה ובהמשך גורשו. השומר האחראי במקום זומן לחקירה ובהמשך נחקר ושוחרר בערבות עצמית.

שבחים בבריחה

בשבת נערך מבצע כנגד תופעת הסעת השב"ח באזור העיר מודיעין בפיקוד קצין התנועה ובשיתוף מג"ב מרכז. במהלך המבצע נמלט רכב מסחרי מהשוטרים ובהמשך נהגו וחשוד נוסף פרקו רגלית ונמלטו וברכב נותרו 14 שבחים, לאחר סריקות אותר אחד החשודים שנמלט והוברר כי מדובר בשב"ח  סה"כ נעצרו שני שב"חים  היתר גורשו.