הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
גילה עיני
 
 

מהיר ועצבני 7

משאית שנגנבה באיזור יהוד סיימה מרדף הפכך רק באיזור שואבה, כשבדרך הנהג עשה אקרובטיקה תרתי משמע כדי להתחמק מלכידה. בסוף הוא נלכד בתוך שיח.

כוחות משטרה במרדף (צילום: מנחם בנטוב)

 

ביום רביעי האחרון התקבלה ביומן תחנת משטרת מודיעין הודעה על שוד של משאית באזור יהוד, כאשר המשאית נמצאת בין מחלף דניאל ללטרון על כביש מס 1. ניידת סיור של תחנת מודיעין יצאה מיד לאירוע וזיהתה את המשאית באזור מחלף בית שמש. השוטרים כראו לנהג המשאית לעמוד בצד, אך נהג המשאית בתגובה רק הגביר את מהירותו והמשיך בנסיעה כשהוא מתעלם מקריאות השוטרים.

בשלב מסוים ניידת המשטרה ביקשה לעקוף את המשאית אך נהג המשאית חסם את דרכה של הניידת הן מימין והן משמאל תוך שאינו מאפשר לניידת לעקפו ונוהג בצורה המסכנת את המשתמשים בדרך.
בוצעו חסימות בסמוך למחלף שואבה ובאותו זמן הגיעה המשאית למחסום של מע"צ שביצעה עבודות בכביש ועצרה את תנועת הרכבים. נהג המשאית הגיע למקום וביצע פנייה חדה תוך כדי שהוא עולה על קונוסים רבים ועוקף מימין את כל המכוניות .
ניידת הסיור נצמדה למשאית והחלה להתקרב למחסום נוסף שבוצע ע"י תחנת הראל. נהג המשאית שהבחין במחסום המשטרתי נצמד למעקה הבטיחות האט את מהירותו ונעצר, פתח את דלת הנהג והחל להימלט רגלית לכיוון חורשה סמוך לשואבה.

שוטרי הסיור החלו במרדף רגלי אחר החשוד וזיהו את החשוד מסתתר ושוכב בתוך שיח. השוטרים קראו לעברו אך הוא ניסה שוב להימלט . בסופו של מרדף השוטרים הצליחו השוטרים להשתלט על החשוד לעצרו ואזקו אותו. החשוד תושב יפו יליד 74 הובל לניידת משטרה ונלקח לחקירה בתחנת מסובים האזור שבו נגנבה המשאית