הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
גילה עיני
 
 

טכנאי המעליות שנתקע דקר את השומר

מה קורה כשטכאי מעליות נתקע בבנין נעול... דוקר את השומר

ילד עם סכין (צילום: מנחם בנטוב)
גילה עיני

 

ביום א’ האחרון דיווח שומר באתר בניה במתחם ישפרו במודיעין שנדקר על ידי טכנאי מעליות. הנדקר הובהל לבית החולים אסף הרופא כשהוא במצב בינוני.

הרקע ככל הנראה הוא שטכנאי המעליות כעס על כך שבסיום העבודה היה הבניין נעול ולא יכול היה לצאת ממנו ובמהלך עימות שפרץ ביניהם נדקר השומר. החשוד בן 40 תושב ראשל"צ שנעצר נחקר, קשר עצמו לאירוע  והובא להארכת מעצר בבית המשפט בראשל"צ.

אז מי היה הנהג...

בשישי האחרון בשעת צהרים התקבל בתחנת משטרת מודיעין דווח על רכב שפגע ברכב של נהגת אחרת וברח מהמקום.
שוטרים שדלקו בעקבות הרכב הפוגע הבחינו בנהג כשהוא נמלט מהרכב. הרכב הפוגע נתפס ונגרר. נוסעת הרכב- שנעצרה והובאה לתחנה, מסרה בתחילה כי היא שנהגה ברכב ולאחר מכן אח שלה נהג , ולאחר מכן בן דוד שלה שגר בשטחים.  בהמשך החשודה שוחררה וקיבלה זימון לבוחנים.

בינתיים שוטרים ערכו חיפושים אחר הנהג שנראה מתחבא בשטח. בתחילה ללא תוצאות ואולם לאחר זמן מה, דיווח מודיע כי החשוד יוצא ממקום מחבואו. השוטרים דלקו בעקבותיו ועצרו אותו . בתחנה טען כי לא חש בטוב, והוזמן לו צוות מד"א למקום. הוא קיבל טיפול ראשוני על ידי מד"א, וביקשו לפנותו לבית החולים.

החשוד נחקר חקירה ראשונית, כאשר הוא מודה בעבירת השבח וכי נמלט מהרכב שהיה מעורב בתאונה בטענה כי אין לו אישור, אך טען כי לא נהג ברכב, אלא הבחורה. החשוד נעצר ונכלא יובא בפני שופט.

 
 
פורום1זול