הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
הצעה
 
 

התחשמל למוות מקו מתח גבוה

הראשון התחשמל למוות, השני תקף בהיותו בגילופין והשלישי הביא לכאן סם מסוכן. זה מה שקרה ב 3 ימים האחרונים בעיר

סמים אילוסטרציה
גילה עיני

 

זה מה שקורה כששותים יותר מידי

ביום ב’ השבוע  בשעת ערב התקבל דיווח מחנות בשילת על אדם שמשתולל במקום. שוטרי סיור הגיעו למקום. עוד בנוכחות השוטרים החשוד גידף ואיים על העובדים בחנות ככל הנראה על רקע סכסוך עסקי.

החשוד אף גידף את השוטר ומשעוכב לתחנה הטיח את גופו על קירות וגדר התחנה והחל לצעוק ,נגבתה עדות ממנהל הסניף לפיה החשוד גידף, איים עליו תוך שהוא מניף את ידיו, מכה על שולחן ומתקרב למתלונן. החשוד נחקר, הכחיש המיוחס לו. הנ"ל היה תחת השפעת אלכוהול , בסיום חקירתו שוחרר בתנאים.

 התחשמל למוות מקו מתח גבוה

ביום ב’ השבוע בשעת צהרים התקבל דיווח על תאונת עבודה בכביש 443 סמוך למצפה מודיעין. שוטרים הגיעו למקום בפיקוד רמח"מ והבחינו בצוות מד"א מבצע החייאה בגבר בשנות ה-30. מדובר בפועל, שעסק ביציקת בטון, אשר נפגע מהתחשמלות ככל הנראה משאבת הבטון הגבוהה פגעה בקו מתח גבוה והביאה להתחשמלות הפועל.

לאחר מאמצי החייאה ארוכים נקבע מותו וגופתו פונתה למכון לרפואה משפטית למקום הגיע נציג משרד העבודה עוכב מפעיל המשאבה ומנהל העבודה נחקרו ושוחררו בתום חקירתם.

ייבא סם מסוכן

ביום ג’ השבוע הובא להארכת מעצר חשוד יליד 92 תושב מודיעין לבית משפט השלום ברמלה לאחר שנעצר אתמול בחשד לביצוע עבירות של יבוא סם מסוכן (מדובר במספר פעמים) ובהדחת קטינים לשימוש בסמים וסחר בסמים מסוכנים בחקירתו שומר על זכות השתיקה ואינו משתף פעולה. החקירה נמשכת.

 
 
פורום1זול