הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
גילה עיני
 
 

”סיעת אילן למודיעין תדרוש לקבל לידיה את תיק הרובע”

במסיבת עיתונאים שהתקיימה הבוקר, הודיעו יו”ר סיעת ”אילן למודיעין”, סגן ראש העיר (ללא שכר) אילן בן סעדון, והמועמד במקום השני ברשימה אל”מ (מיל.) דני ליכטמן כי במו”מ הקואליציוני תבקש הרשימה לקבל לידיה את תיק רובע מכבים רעות.  

ליכטמן ובן סעדון
גילה עיני

 

בן סעדון פתח את מסיבת העיתונאים ואמר כי התנועה רואה עצמה כגורם משפיע, ובכוונתה לטפל בנושאים שעלו והופנו אליה בכ-20 חוגי בית שערכה במכבים רעות.

בן סעדון: "נחשפנו לבעיות, שקיימות ברובע שנים רבות ולא זכו לאף מענה. תושבי מכבים רעות פנו אלינו וביקשו כי נטפל בענייניהם, והרשימה, בישיבה שקיימה במוצ"ש, החליטה פה אחד לדרוש במהלך המו"מ הקואליציוני לקבל לידיה את תיק הרובע, לטפל ולדאוג ולתת מענה עינייני לתושבי הרובע. חשוב לציין כי אל"מ דני ליכטמן ימונה כרפרנט לנושא הרובע, אולם לא יטפל בנושא כאדם בודד, אלא כל הסיעה כמקשה אחת תפעל ותתמוך בקידום הנושאים החשובים והמיוחדים לתושבי מכבים רעות. "אילן למודיעין" היא רשימה מגובשת וחזקה ויש לה את היכולת להשפיע ולקדם תחום זה, כמו שקידמה במהלך הקדנציה האחרונה תחומים רבים אחרים בעיר".

אל"מ (מיל.) דני ליכטמן, תושב רעות משנת 1996, מנה את הבעיות הייחודיות המייחדות את תושבי מכבים רעות.

לדברי ליכטמן האוכלוסיה המתבגרת ברובע נאלצת לעזוב, באשר אין לה אלטרנטיבה. בשאיפה לשמר את התושבים כאן שלא יעזבו, ושדור ההמשך גם הוא ישאר כאן. נפעל להתאמת מבנה קהילתי ונכסים פרטיים לצרכים של התושבים. אנו נדאג לפיצול בתים, כדי שההורים המתבגרים יוכלו לסייע לילדיהם לגור בנכס שבו הם מחזיקים, ולהשאר ברובע.

ליכטמן אמר עוד כי קיים צורך לחזק את התקשורת והקשר בין המועצה וראש העיר לתושבי מכבים רעות.

ליכטמן הוסיף כי סיעת אילן למודיעין תדאג לשמור  על הציביון הקהילתי של הרובע. לדבריו אחת הבעיות המרכזיות הוא הזנחה והעדר טיפול במשך שנים בתשתיות מים, ביוב, כבישים, מדרכות, גנים ציבוריים ואזורים פתוחים.

ליכטמן: "בית הספר מו"ר, המהווה את ספינת הדגל של הישובים מכבים רעות, גובל בקטסטרופה. מאז 92, כשאני רכשתי מכספי הפרטי מזגנים לביה"ס, לא נעשה שום שיפוץ ראוי או תחזוקה של המבנה".

ליכטמן אמר כי סיעת "אילן למודיעין" תדאג לחלוקת תקציבים הוגנת גם לתנועות הנוער, שאינן זוכות לתקציבים מתאימים. וציין כי תושבי הרובע סובלים מבעיות רבות, פריצות לבתים וכניסת שב"חים - הבטחון האישי מתערער.

ליכטמן: "אני חף מכל עבר ורקע פוליטי, זה אולי חיסרון, אך הוא כולל בתוכו יתרון גדול. זיכרו שאני לוקח את המשימה יחד עם הרשימה החברתית הגדולה ביותר בעיר, ולא כאדם בודד. אין לי צל של ספק שכפי שטופלו בעבר נושאים אחרים ע"י רשימת "אילן למודיעין" תדע הרשימה לטפל באותה העוצמה והרצינות גם בענייני הרובע".

בתגובה לשאלת העיתונאים אמר בן סעדון: "חשוב שלצד ראש העיר המכהן תעמוד סיעה מגובשת וחזקה. חשוב שחברי המועצה יבחרו מסיעות אחרות, כדי שאלה יוכלו לסייע לראש העיר להכיר ולהבין את הבעיות המיוחדות והנושאים החשובים לתושבים, ולקדם פתרונות. המשימה החשובה ביותר היא להגיע עם עוצמה ועם כח גדול למועצת העיר ולדרוש טיפול ענייני בבעיות הרובע כמו גם במתחמים אחרים בעיר.  אנחנו לא יס-מנים של אף אחד, אנחנו אס-מנים אחד אחד".

ליכטמן: "הראייה שלנו היא לטווח רחוק. אנחנו לא בונים על הזיכרון הציבורי הקצר. שאיפתנו היא להגיע בעוד 5 שנים לתושבים עם קבלות על עשייה, בדיוק כמו שאנו מציגים היום לתושבים שבחרו בנו לפני 5 שנים".

 
 
פורום1זול
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "”סיעת אילן למודיעין תדרוש לקבל לידיה את תיק הרובע”"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

  1. חבל שיש אנשים ש”קוראים” לעצמם ”מושיעים”
    | 17/10/2013
    הכתבה כולב קשקשת ומלאה בשקרים!! ולדוגמא אגיב על דבר אחד בכתבה. אני לא מכיר את אדון מר אל”מ ליכטמן, כל שאני יכול לאמר לך אדוני היקר, שמי שיזם וביצע את פרויקט רכישת המזגנים לכל מוסדות החינוך בישוב מכבים רעות, מהגנים ועד כולל תיכון מור היה וועד ההורים בבית הספר מור 1993-1994בשיתוף עם מועצת מכבים רעות ובמימון המועצה.. חבל שאתה כותר לך כתרים שאינם מגיעים לך. ולידידי מר אילן בן סעדון, אנא על תציג את עצמך כמושיע מכבים רעות. אנו לא מעוניינים לא מדובשך ולא מעוקצך. אם איני טועה, לא פעם טענת במועצת העיר שיש לסגור” את נושא רובע מכבים רעות כיוון שהישוב מכבים רעות הינו לטענתך שכונה בעיר מודיעין !!!! לך תרעה בשדות אחרים לא מעוניינים בשירותיך שהינם שירות ”דוב”.. מכבים רעות לא מעוניינת בך!!! צא מחיינו.
הנתיב המהיר עמוד
הנתיב המהיר עמוד