הצעה שאי אפשר לסרב 2
 
 

לשנות צד // חוקר פרטי

לאחר ששמעתי את הסיפור, התחלתי במעקב אחרי הבעל על מנת להבין מה קורה אתו, סדר היום של הבעל היה די קבוע, בבוקר הוא היה הולך לעבודה, יוצא לצהרים עם קולגות מהעבודה ובערב חוזר הביתה, סדר יום זה נמשך במשך כל השבוע עד ליום חמישי בו הבחנתי שהבעל של מיטל לא חוזר הביתה אלא...

רומנטיקה, אהבה, זוג, חוקר

המשפט הראשון שהיה למיטל להגיד הוא שהיא מעולם לא דמיינה את עצמה אל חוקר פרטי על מנת לעקוב אחרי בעלה, מיטל, אישה משכילה ונאה הגיעה אליי ובקול חנוק מדמעות ביקשה ממני לסייע להבין מה עובר על בעלה בזמן האחרון, ההנחה המידית שלה הייתה שהוא בוגד בה עם אישה אחרת והאמת, אחרי ששמעתי את הסיפורים שלה והתיאורים שלה אודות ההתנהגות וההתנהלות שלו, כך חשבתי גם אני.

מיטל ובעלה נפגשו כשהיו סטודנטים באוניברסיטה, שניהם מאותה הפקולטה למדעי החיים התחברו מיד כצוות במעבדה והתחילו קשר שהפך במהרה לפסים רומנטיים, עם סיום התואר הראשון המשיכה מיד מיטל לתואר שני ואילו בעלה פנה לשוק העבודה והשתלב באחד התפקידים הנחשקים בתעשיית התרופות, עם השנים שעברו נולדו לזוג שני ילדים והעתיד שלהם היה ורוד במיוחד עד שהתקבלה ההצעה ששינתה את חייהם, כך יסתבר לי בדיעבד.

ההצעה הייתה ממקום העבודה של בעלה של מיטל שהציע לו לעבור לרילוקיישן בארצות הברית מדובר היה במשרה שווה במיוחד עם משכורת נאה, תנאים טובים ואפשרויות קידום, לאחר התלבטויות, החליטה המשפחה הצעירה שהיא צריכה לקחת את ההזדמנות הזו והלכה על המשרה המבוקשת, לאחר שנתיים של שהות בארצות הברית חזרה המשפחה לארץ ומאז כלום לא היה אותו הדבר.

מיד עם החזרה לארץ לקה בעלה של מיטל בדיכאון לא מוסבר למרות שחזר למשרת ניהול בחברה ששלחה אותו לרילוקיישן, התנהגותו של הבעל הייתה לא הגיונית ומיטל התחילה לחשוב שעובר עליו משהו לא מוסבר, עם הזמן המצב רק הלך והחריף והוא אף התחיל טיפול פסיכולוגי, מצבו הנפשי של בעלה היה עכור מרבית הזמן עד לחצי השנה האחרונה בה כאילו התהפכו היוצרות והוא יצא מהדיכאון לחלוטין והפך להיות בן אדם חדש.

לאחר ששמעתי את הסיפור, התחלתי במעקב אחרי הבעל על מנת להבין מה קורה אתו, סדר היום של הבעל היה די קבוע, בבוקר הוא היה הולך לעבודה, יוצא לצהרים עם קולגות מהעבודה ובערב חוזר הביתה, סדר יום זה נמשך במשך כל השבוע עד ליום חמישי בו הבחנתי שהבעל של מיטל לא חוזר הביתה אלא הולך לאחד ממתחמי החדרים הדיסקרטיים היוקרתיים בתל אביב.

 המפגש של הבעל בחדר הדיסקרטי היה לא פחות עם אחד הקולגות שלו מהעבודה, בחור צעיר שנראה מעודכן מבחינה אופנתית ובטוח בעצמו בכל רמ"ח אבריו, לאחר שצילמתי את השניים בכניסה למתחם החדרים הדיסקרטיים שיתפתי את מיטל בתמונות ובמחשבות שלי, עם התמונות, מיטל הלכה הביתה פעורת פה, בלי יכולת להגיב.

 לאחר כשבוע, נפגשנו בבית הקפה המקומי שליד המשרד שלי ואז היא סיפרה שלי שלאחר עימות עם בעלה, הוא התוודה בפניה על נטיותיו המיניות ואמר שהדיכאון שעבר עליו בשנה האחרונה היה בגלל שהוא היה צריך לעזוב את בן הזוג שהיה לו במהלך השהות שלהם בארצות הברית, כעת הוא נמצא בזוגיות חדשה ולאחר עשרות שנים בהם התחבא מעצמו, הוא מבקש כעת לצאת מהארון.

 
 
בעל עסק יקר   הכל כלול ב 26 שקל לחודש