הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
הצעה
 
 

משאל mcity מס’ 2: לאיזו רשימה תצביע למועצת העיר בבחירות הקרובות

בסקר בו השתתפו למעלה מ 500 גולשים התגלו סטיות שנבעו מהצבעה מוכוונת של מס’ מתמודדים ומאידך של אחרים שהורו לאנשיהם לא להצביע. בשל כך, הסקר הורד והועלה סקר חדש קלפי mcity’ למעלה מימין בדף הבית. הצביעו והשפיעו.    

חיים ביבס יפית מצביעים בחירות

 

היחיד שיכל לישון כמעט בשקט  עד הבוקר שאחרי יום הבחירות זהו ללא ספק ראש העיר חיים ביבס. למי שאינו חי בעיר נספר שמול ביבס יתמודד רק מועמד אחד שרון מעוז שאף הוא ככל הנראה יודע שכיסא היו"ר רחוק רחוק.

אמרנו שראש העיר יכל לישון בשקט רק כמעט כי בכל זאת בבחירות הקרובות יש לנו עוד פתק, פתק הרשימות אותן מובילים 12 מתמודדים כשכל אחד מהם מביא כנדוניה חמישיה, עשיריה ועוד ועוד כיד הפנטזיה הבלתי נגמרת. ראש העיר חיים ביבס ממש לא מאמין ששוב יהיה לצידו רק שלמה פאסי והוא מקווה להרבה יותר הפעם.

בפנטזיה הזו מככבים 19 כיסאות חמים של מועצת העיר שסביבם מסתובבים במעגל  עשרות רבות של נציגי הרשימות כשכל אחד מהם יבטיח לך בוודאות של 120% שהוא יהיה בפנים והיתר סתם חולמים.

כך נראית טבלת המשאל:(ההצבעה בטבלה בדף הבית למעלה מימין)

לאיזו רשימה תבחר למועצת העיר בחירות הקרובות

אילן בן סעדון
אלכס וינרב
אבי אלבז
כולנו מכבים רעות
יגאל צדוק -
מויש לוי
שחר מי און
שרון מעוז
מיכאל חרל"פ / ברוך בוכניק / עמיחי זליג (משאל נפרד ל 3 הרשימות יערך בשבוע הבא)
לא מתכוון להצביע / טרם החלטתי

19 כסאות על 12 רשימות זה קרב רב שרק בסופו יתברר כמה באמת ישברו את אחוז החסימה וכמה מאלה יצליחו להכניס עוד נציגים מהרשימה. מלחמת התקווה.

מאחר ומס' המתמודדים כה גבוה, אפילו תוכנת mcity לא תוכנתה לטרוף מערכות שכזה ובלית ברירה החלטנו לכנס את רשימותיהם של מיכאל חרל"פ, ברוך בוכניק ועמיחי זליג כבחירה אחת ובינהם נערוך בשבוע הבא סקר נפרד לבדיקת כוחה של כל רשימה.

בכל מקרה, נוכל כאן ללמוד על כוחן המשותף  של כל הרשימות הפונות לציבור הדתי לו הלכו ביחד.

מסיבה זו גם אין במשאל אפשרות בחירה של קולות צפים או של אלה שהבחירות לא ממש מענינות אותם, ולכן החלוקה תבטא את מצב רוחם של המצביעים ממש.

 טבלת ההצבעה  בדף הבית למעלה מימין מעל ארועי החודש במודיעין.