הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
גילה עיני
 
 

אלכס וינרב: אני ומוטי לא התכוונו להתמודד אבל...

חבר המועצה אלכס וינרב מבקש להסביר לנו מדוע בחר במוטי גרונר כמס’ 2 שלו, מדוע בכלל החליט לרוץ, ומציג את המועמדים שלו. 

הרשימה של וינרב
גילה עיני

 

חבר המועצה מוטי גרונר כינס בשבוע שעבר עיתונאים מקומיים' פרס בפניהם את האני מאמין שלי והסביר מדוע פעל כפי שפעל.

וינרב:  "בחרנו להשיק את קמפיין הבחירות באינטימיות איתכם, ונשמח שתסייעו להפיץ באמצעות ערוצי התקשורת שלכם את ה"דרך" שנציג. זה לא סוד שגם מוטי גרונר וגם אני לא התכוונו לרוץ לקדנציה נוספת למועצת העיר. הרגשנו שלמים ומרוצים עם פעילותינו הענפה למען העיר, וכל אחד מאתנו הרגיש כי הוא יכול לפנות את מקומו לנציגים חדשים.  

כל זה נכון היה אבל.....

ככל שעברו הימים נוכחנו לראות כי הרבה אנשים ראויים, בעלי ניסיון ועשייה מוכחת, שטובת הכלל לנגד עיניהם אינם מתכוונים ואף אינם מוכנים להיכנס לקלחת הפוליטית ולשרת את הציבור במועצת העיר.

כידוע, מועצת העיר היא למעשה הדירקטוריון של הארגון שנקרא עיריית מודיעין מכבים רעות, האחראי לקביעת המדיניות וחלוקת המשאבים בעיר.

כשפניתי למוטי, הבנו שנינו, כי עלינו לקחת אחריות ולגייס קבוצה גדולה של אנשים ראויים, מנוסים, מקצועיים ובעלי חזון וערכים, שישרתו את הציבור ויהיו בעלי השפעה, ושותפים לקבלת ההחלטות במודיעין מכבים רעות.

הבנו כי חייבים להשפיע, על כל הנעשה בעיר, וחייבים להשפיע על ראש העיר לפעול נכון, ולשם כך החלטנו להקים את תנועת "הדרך להשפיע".

 

מס 2 ב"דרך להשפיע":

מוטי גרונר, חבר המועצה הוותיק מכולם, שכיהן גם כסגן ראש העיר, בעל רקורד של עשייה במשך עשרות שנים בעיריית ירושלים, וכפרלמנטר מצטיין ואיש חזון וביצוע במודיעין מכבים רעות בתחומי התרבות, הספורט והחברה.  .

 

מספר 3 ב"דרך להשפיע":

 הוא חבר המועצה עו"ד שלום דהאן, תושב רעות, המוכר כיו"ר איל"ן ומחזיק תיק תחום התעסוקה בעיר. שלום הוא עו"ד ומגשר, שותף במשרד עו"ד בתחום הפלילי, בדיני צבא, טיפול בנכי צה"ל ומשפחות שכולות.   שלום מוסמך להיות יועמ"ש בתאגידים ומזכירי חברות מטעם לשכת עוה"ד בישראל והוא חבר בועדת צבא ובטחון בלשכת עורכי הדין בישראל.

 

מספר  4 ב"דרך להשפיע":

אלעד גודינגר. אלעד מסיים בימים אלו (בהצטיינות) תואר ראשון במשפטים וכן תואר ראשון בממשל במרכז הבינתחומי הרצליה. כמי שחווה ועדיין חווה את הקושי של צעיר מודיעיני ללמוד בעיר, לעבוד בעיר או לשכור דירה בעיר, לכך יקדיש אלעד את מירב פעילותו כחבר מועצה.

 

מספר 5 ב"הדרך להשפיע":

עמי מיטב, תושב רעות משנת 98, איש שירותי הביטחון לשעבר, העוסק היום בקידום חינוך ערכי ותיירות.

עמי מנהל היחידה ללימודי חוץ וביה"ס לתיירות  במכון "לנדר" בירושלים, 

ומרכז ומתאם פרויקטי תשתית של עיריית ירושלים במזרח העיר.

אני, אלכס וינרב, משמש כיו"ר התנועה.

 רק להזכיר מעט- למי שלא היה כאן מתחילת הדרך: ייסדתי והובלתי את נושא הקיימות ואיכות הסביבה במודיעין מאז 1996, החל ממאבקים ציבוריים ופעילות תושבים לשימור וטיפוח הסביבה, המורשת והנוף - גבעת התיתורה, אום אל עומדאן, פארק ענבה ועוד.

כסגן ראש העיר יזמתי את תכנית הפריסה הסלולארית מופחתת קרינה, את הקמת הפארקים לכלבים.

גם כחבר אופוזיציה הצלחתי לקדם ולפתח נושאי קיימות וסביבה רבים בדגש על מינהל תקין, יושרה ודרך ארץ בעשייה ציבורית.

עשינו ונעשה!

כפי שעשינו בעבר, במגוון תחומים למען הציבור, נמשיך ונעשה גם הלאה

ביושר, במקצועיות, בראייה אסטרטגית ארוכת טווח