הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
גילה עיני
 
 

תמות נפשי עם בת זוגי

החבר רצה להתאבד אך לפני כן רצה לשלוח לפניו את בת זוגו. בסוף זה נגמר בכמה שריטות במרפק היד. ועוד... על זיוף תעודת זהות כדי להיכנס למועדון ועל שוטרי מודיעין שהתחפשו לדוורים

וכמה מסכנים הילדים
גילה עיני

 

תמות נפשי עם פלישתים. את זה אנחנו כבר מכירים, אבל תמות נפשי עם בת זוגי, זה כבר חדש. אז שמשון הגיבור אולי "הצליח", אבל גיבורנו תושב העיר שאיים על אשתו ברצח ובהתאבדות הספיק בקושי לעשות כמה שריטות בזרועו לפני ששוטרי מודיעין הובהלו לבית הזוג.

הארוע התרחש ביום חמישי האחרון בשעה 3 לפנות בוקר. לתחנת המשטרה הגיעה קריאה על אירוע ומשאלו הגיעו מצאו ברחוב אישה מבוהלת שסיפרה שבן זוגה איים עליה ברצח ואחר בהתאבדות, שלו כמובן. החשוד כמובן נעצר עוד בטרם הספיק  לבצע את זממו בבת זוזו ובו ובחקירתו הודה במעשה. הסיבה... שהיא תתחיל להתרגל לפחד ממנו. הרעיון עצמו רע אבל הביצוע עוד יותר רע.

הבחור המפחיד הובל ביום שישי האחרון לבית המשפט ברמלה ושם הוארך מעצרו.

 

מה לא עושים כדי להיות יותר גדול

מה עושים כדי להיכנס למועדון כשאתה עדיין קטין, מזייף תעודת זהות. הענין נהיה חמור יותר כשלתמונה נכנס חשיש הודי.

ביום שישי האחרון בשעה 3 לפנות בוקר בפעילות בילוש נוער בשיתוף מתנדב ,במסגרת מבצע פיצוציות, נראו קטין ובגיר בנסיבות מחשידות במודיעין. כשנגשו אליהם השוטרים נראה הקטין משליך דבר מה.

בחיפוש שנעשה בתיקו שאחז ,נתפסו כלי עישון סמים וכן נתפסו 2 תעודות זהות בשמו שבאחת מהן זויף תאריך הלידה וזאת במטרה שיחשב בגיר בכניסה למועדונים ובקניית טבק. השניים עוכבו לתחנה. בחיפוש נתפסה בתחתוניו קופסת מתכת של מסטיקים ובתוכה חומר החשוד כחשיש הודי . השניים נחקרו שוחררו בתנאים חקירה נמשכת .

 

השוטרים התחפשו לדוורים

כשרוצים לתפוש חשוד על חם, אין ברירה למשטרת מודיעין אלא לפעול ביצירתיות. בסוף התברר שכנראה זה עוד מקרה של סם לשימוש עצמי. 

במכס בשדה התעופה בן גוריון עלו על חבילה חשודה, ומשזו נפתחה נמצאה בה מריחואנה שהיתה מיועדת לתושב מודיעין. המשטרה שקיבלה את המידע פעלה במקוריות, שוטרים שהתחפשו לדוורי דואר הגיעו לבית החשוד ולאחר שהוא אכל את סיפור הדוורים וקיבל את המעטפה, חשפו הדוורים את זהותם האמיתית והחלו בחיפוש נרחב בדירה.

במקום אכן נמצא סם וכלי עישון והבחור בן ה 25 שהודה בהזמנת הסם מהולנד דרך האינטרנט התעקש בגירסתו שמדובר ברכשת הסם לשימוש עצמי בלבד. עוד  עלה מהחקירה שהצעיר כבר הזמין בעבר 3 פעמים את הסם דרך האינטרנט ומזלו אז שיחק לו. הפעם לא. הוא נחקר ונשלח למעצר בית עד שיוחלט מה לעשות בתיק.