הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
 • M-עבור לתוכן העמוד
 • H-עמוד הבית
 • F-פורום
 • B-אודות
 • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
גילה עיני
 
 

גנב האייפונים נלכד אבל מכת הגניבות נמשכת

במשטרה סברו שתפשו את האיש שגנב עשרות אייפונים מאולמות ספורט, אבל שלשום שוב גניבה סיטונית של טלפונים וארנקים מאולמות התעלמות. המשטרה: אנו מודעים וממשיכים בחקירה.

חיוג אילוסטרציה
גילה עיני

 

גם לזה צריך כנראה מזל. תושב בת ים בן 24 נלכד לפני כשבוע כשהוא גונב בגדים מאחת מחנויות הקניון בעיר. החשוד הובל לתחנת המשטרה לחקירה ובמהלך החקירה שם לב החוקר לעובדה שלחשוד מכשיר אייפון לבן.

אותו חוקר כך איתרע מזלו של החשוד טיפל במקרה של גניבת אייפון לפני חודשיים במכון כושר בעיר, ואז נזכר החוקר שהאייפון שנגנב אז היה בצבע לבן. המכשיר נלקח לבדיקה ואכן "מס’ השילדה" של האייפון נמצא זהה להוא שנגנב.

בליבו של השוטר חד העין  שאולי יש קשר לעשרות מקרים בהם דווח לאחרונה על גניבת אייפונים מאולמות ספורט בעיר, ואכן מצא בתיק שתיאור זהותו של אותו גנב זהה בדיוק לחשוד שיש בחדר החקירות, שמנמן, בהיר עור, שרירי ועל פניו זיפי זקן. הצעיר הכחיש את הקשר, אבל בתחנה לא ממש האמינו לו והוא נכלא להמשך החקירה.

האם מבקרי האולמות ספורט יכולים להירגע? עדכון שהגיע הבוקר מגולש החזיר אותנו למשטרת מודיעין ואכן, מתברר שאולי גנב אחד נתפס אבל יש לו כבר יורש ואפילו משודרג. סגן מפקד התחנה רפ"ק צחי צורי : "אנו מודעים למקרה שלשום וגם זה נחקר, אבל אנו עדיין סבורים  שהחשוד שנלכד אחראי על מקרי גניבה רבים".

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "גנב האייפונים נלכד אבל מכת הגניבות נמשכת"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

 1. כל הכבוד לגולש חד העין
  | 05/06/2013
  זה יתרונות של אתר אינטרנט על עיתון מודפס. המידע שהעלית לא יסולא מפז כי הוא מיד הוביל אותנו לברר אותו בתחנת המשטרה והידיעה כפי שניתן לראות, שונתה בהתאם. שירבו כמוך.
 2. אז זהו...שלא!
  | 05/06/2013
  לצערי הרב, שעה שהחוקר המוכשר תפש, והעיתונאי המוכשר כתב..... שלשום בערב שוב הונחתה מכת גניבה באחד מאולמות ההתעמלות במודיעין: שוב סמארטפונים וארנקים נגנבו מתחת לעינו העצומה של השומר באולם מתיקיהן של מתעמלות רבות. שימשיכו לחפש ולא לתפוש באופן אקראי.
עיריית מודיעין רגיל
הנתיב המהיר עמוד