הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
 • M-עבור לתוכן העמוד
 • H-עמוד הבית
 • F-פורום
 • B-אודות
 • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
הצעה
 
 

האב ביצע מעשה סדום בבתו ובנו בני ה 5

תושב מודיעין בן 54 נהג לישון עם ילדיו ערום לחלוטין ועל הדרך לאלץ את בתו ובנו הפעוטים לבצע מין אוראלי. האב וחשודים נוספים נעצרו.

אלימות

 

זה קשה אפילו לקריאה. זה מה שקורה כשלנהוג באופנוע נזקקים ללמוד ולהיבחן ואילו להביא לעולם ילדים ולגדלם , כל דכפין יכל להביא ילדים לעולם ולפעמים גם לבצע בהם מעשה סדום. וזה קורה במודיעין.

בתאריך ה 21/5 התקבלה בתחנת המשטרה בעיר הודעה מלשכת הרווחה בעיר ועל פיה ילדה בת 5 סיפרה בגן הילדים לילדה אחרת שאביה מבצע בה מין אוראלי. בתחנה לא התמהמהו ונטלו את הילדים לחקירה מיוחדת. כאן התברר שלא מדובר רק באותה ילדה אלא גם אחיה הצעיר ממנה בחודשיים עבר אותה חוויה טראומטית מהאב החשוד. פער החודשיים בין הבן לבת מבטל את האפשרות שמדובר בתאומים ואולם מהודעת המשטרה לא ניתן הסבר לנקודה זו.

האב נעצר ובחקירתו טען שכל מה שעשה זה רק  לישון עם הילדים ערום כביום היוולדו עם ילדיו. בסיום החקירה נעצר החשוד והובל למבית המשפט בפתח תקווה להארכת מעצרו. מהמשטרה נמסר שבעקבות הארוע נעצרו חשודים נוספים אך לא פירטו. בידיעה גם לא נמסר דבר באשר למעורבות של האם או האם בכלל יש אם בסיפור.

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "האב ביצע מעשה סדום בבתו ובנו בני ה 5"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

 1. הצעה גאונית מר מתניה
  | 30/05/2013
  הצעה גאונית. מציע לך להעביר אותה לערוצי החדשות ולכל העיתונים. אבל אתה לפחות תהיה רציני. יש הודעת משטרה ויש איסור פרסום, אז לא לפרסם כדי לא לפגוע בנפש העדינה שלך?
 2. חבל לפרסם
  | 30/05/2013
  למערכת, בשביל מה מפרסמים דברים מלוכלכים כאלה, זה מלכלך לנו את השם של העיר. ואם כבר מפרסמים אז תפרסמו שמות וכתובות שניזהר מהם.....
עיריית מודיעין רגיל
הנתיב המהיר עמוד