הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
הצעה
 
 

זוגיות לא בכל מחיר

באבחון כתב היד התגלה שענת היא חסרת בטחון ,תלותית שמונעת גם מצרכים חומריים.היא לא עבדה וחיפשה בן זוג חזק,עם הכנסה גבוהה שייתן לה "גב" ויאפשר לה לקיים רמת חיים גבוהה שאליה הייתה רגילה.

גילה עיני

 

כדי שבפרק ב" זוגיות תצליח אנו צריכים להגיע עם מודעות מכיוון שדפוסי הבחירה נוטים להגיע מאותו מקום, רק שזה מסובך יותר ,רובנו מגיעים עם ילדים מקשר קודם ושאר גורמים חיצוניים שמפריעים. ההתמודדות החדשה מכניסה גם סודות,מניפולציות שבאים ממקום דיפלומטי ומסתגל.

ענת גרושה בת 40 הגיעה למשרדי כבויה וללא שמחת חיים, כבר עבר שבוע מהפרידה מרונן בן זוגה בשנתיים האחרונים .

"הייתה לי זוגיות לא בריאה ואני מנסה להבין למה אני חוזרת ובוחרת בבני זוג שלא מתאימים לי " היה זה פרק ב" עבורה ועם רונן בן זוגה האחרון הייתה בטוחה שתיוצר מערכת יחסים אחרת.

באבחון כתב היד התגלה שענת היא חסרת בטחון ,תלותית שמונעת גם מצרכים חומריים.היא לא עבדה וחיפשה בן זוג חזק,עם הכנסה גבוהה שייתן לה "גב" ויאפשר לה לקיים רמת חיים גבוהה שאליה הייתה רגילה.

כך גם היה עם בעלה הראשון , היא בחרה בני זוג שהגבילו את צעדיה,קינאו לה ומסתבר שגם נהגו בה בחוסר כבוד.

במהלך האימונים ענת למדה להכיר את עצמה צרכיה ורצונותיה ,כך גם יכלה להבין מדוע חזרה ובחרה בני זוג שלא התאימו עבורה והזכירו את מערכת היחסים שהייתה להוריה.

כחלק מהשינוי שעברה היא חפשה ומצאה עבודה שסיפקה לה בטחון כלכלי. עם מחיר של קיום רמת חיים סבירה זכתה ענת בעצמאות וחופש בחירה להיות עם האדם הנכון עבורה.

ואתם שרוצים למצוא בני זוג האם אתם מחפשים שיהיו לו תכונות דומות שונות לשלכם,האם אתם מודעים לצרכים שמניעים אתכם, ככל שנבחר בני זוג ששותפים לערכים ולאמונות שאנחנו פועלים דרכן כך יגבר הסיכוי להצליח ולבנות זוגיות יציבה ובריאה .

אבחון גרפולוגי 

לילך הינך שאפתנית אינטואיטיבית בעלת קסם אישי והומור.עם צורך בהערכה ומימוש עצמי טביעת העין חדה והדמיון המפותח שיש לך גורם לך לעיתים להיות מושפעת

מהרשמים יותר מהעובדות. הנך תקשורתית עם יכולת הנעה של אנשים  ומתבטאת בצורה קולחת ומעניינת ,השגרה קשה לך.חוסר העקביות והצורך בחופש פעולה מונע ממך להתחייב רגשית .הקונפליקט שאת נתונה הוא בין הצורך במגע עם הרבה אנשים ובין הצורך לפרטיות.

 
 
עיריית מודיעין רגיל